Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Developer Specialist

Sky-Shop.plO firmie

  • Cegielniana 4A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sky-Shop.pl

Cegielniana 4A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia współpraca z Dyrektorem Sprzedaży i Rozwoju Produktu

  • Rozwój współprac z obecnymi partnerami firmy (nie Klientami)

  • Współpraca z działami IT, sprzedaży oraz marketingu

  • Udział w tworzeniu i w realizacji projektów strategicznych dla rozwoju firmy

  • Udział w tworzeniu nowych usług i produktów

  • Analiza danych i sporządzanie raportów

  • Nawiązywanie nowych współprac biznesowych z potencjalnymi partnerami firmy

  • Aktywny udział w tworzeniu i realizacji strategii sprzedażowej i produktowej

  • Udział w wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowiskach typu: Business Developer, Project Manager czy stanowiskach sprzedażowych B2B.

  • Doświadczenie z zakresu e-commerce / IT lub SaaS

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B lub rozwoju biznesu

  • Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Analityczne myślenie

  • Duża samodzielność oraz interdyscyplinarność

  • Znajomość procesów sprzedażowych

  • Umiejętność budowania relacji biznesowych

Mile widziane

  • Znajomość rynku e-commerce SaaS

  • Umiejętność zarządzania projektami

  • Znajomość narzędzi Marketing Automation

  • Znajomość marketingu internetowego, narzędzi CRM

To oferujemy

  • Pełny etat - Umowa o Pracę lub B2B

  • Premie kwartalne

  • Pracę w jednej z największych firm e-commerce w Polsce

  • Wygodne, klimatyzowane biuro w Krakowie (praca z biura)

  • Niezbędne narzędzia pracy (Komputer, telefon itp)

  • Praca od poniedziałku do piątku

  • Szkolenia i konferencje

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Prywatna Opieka Medyczna i opcjonalne ubezpieczenie grupowe

  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy

  • Wypady integracyjne np: paintball, gokarty, kręgle, piwo itp. - Jak minie COVID.

  • Pyszną kawę, herbata, słodycze, soki, lody w lecie i inne :)

  • Chill pufa, Xbox One z grami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

Sky-Shop.pl

Cześć, na co dzień tworzymy i rozwijamy Sky-Shop.pl. Jest to polska platforma sklepów internetowych działająca w modelu SaaS, powstała w 2009 roku z której do tej pory skorzystało ponad 35 000 sklepów internetowych. Aktualnie rozbudowujemy zespół i poszukujemy kandydata/ki do działu rozwoju biznesu na stanowisko Business Developer Specialist do naszego biura w Krakowie (praca stacjonarna).

Będziesz odpowiedzialny/a za wsparcie przy analizie i optymalizacji procesów sprzedażowych usługi SaaS, marketingowych czy wdrażaniu biznesplanów. Nieodłączną częścią pracy będzie również wsparcie przy realizacji kluczowych projektów związanych z rozwojem firmy i usługi SaaS w celu zwiększania sprzedaży i rozpoznawalności marki, a także utrzymywanie relacji z obecnymi i nowymi partnerami firmy (nie Klientami:) ).

Współpracujemy z takimi markami jak: mBank, Google, Facebook, Media-Tech, Grycan, Allegro, InPost czy Ceneo.

W 2016 roku zdobyliśmy podium w konkresie Ekomers na najlepszą platformę sklepową w Polsce :)

Przewiń do profilu firmy