Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Business Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Altios International od blisko 30. lat wspiera międzynarodowy rozwój firm w oparciu o 25 biur na 18. wiodących światowych rynkach (w Polsce Spółka prowadzi działalność od 2003 roku). Oferujemy naszym klientom ściśle spersonalizowane usługi zarówno w Polsce jak i na rynkach globalnych.

    Celem wsparcia naszego rozwoju poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa
    BD/02/19

    Zadania:

    • Sprzedaż i promocja usług doradztwa międzynarodowego w oparciu o sieć naszych biur;
    • Wspieranie i rozwijanie współpracy z naszymi Partnerami;
    • Rozwijanie relacji z firmami i instytucjami polskimi;
    • Aktywne uczestniczenie w całym procesie sprzedaży, w tym przygotowywanie dokumentów handlowych (ofert, umów, ...) ;
    • Zarzadzanie przepływem informacji niezbędnych do realizacji umów, w tym proaktywna komunikacja z biurami Altios;
    • Sprawne posługiwanie się narzędziami wspierającymi relację z klientami np. CRM, współpraca z działem marketingu.

    Wymagane kompetencje:

    • Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, znajomość j. francuskiego i innych języków mile widziana;
    • Minimum 5-letnie doświadczenie w sprzedaży usług B2B, sprzedaży eksportowej, sprzedaży dóbr inwestycyjnych wymagającej doradztwa;
    • Doświadczenia z pracy za granicą.

    Profil osobowy:

    • Osoba komunikatywna;
    • Ciekawość świata i otwartość na inne kultury;
    • Odwaga w podejmowaniu wyzwań;
    • Umiejętność pracy w grupie;
    • Wysokie poczucie odpowiedzialności;
    • Prawo jazdy: kat. B;
    • Dyspozycyjność: liczne wyjazdy, głównie na terenie Polski, kilka razy w roku do państw UE.

    Oferujemy:

    • Pracę o znaczącej wartości dodanej, współpracę z interesującymi ludźmi, w stricte międzynarodowym otoczeniu, w kooperacji z dynamicznymi i ambitnymi zespołami;
    • Godziwe wynagrodzenie;
    • Niezbędne narzedzia pracy.

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj, z dopiskiem: BD/02/19

    Prosimy również o dopisanie klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu umożliwienia właściwego kontaktu przez spółkę ALTIOS POLSKA SP. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Pawia 18A/9, 31-154 Kraków celem przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest spółka ALTIOS POLSKA Sp. z o.o.

    Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę cofnąć zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, oraz że przysługuje mi prawo do żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.