Oferta pracy

CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.

Business Development Air&Ocean

CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 07 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zbudowanie własnego portfolio klientów

  • Rozwój istniejących klientów

  • Praca z CRM

  • Śledzenie trendów rynkowych

  • Raportowanie wyników sprzedaży

  • Współpraca z działem Pricingu oraz Sales Support

Nasze wymagania

  • Szukamy osoby, która jest ukierunkowana na nową sprzedaż oraz posiada:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktu Air or Ocean (2 lata)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji oraz nawiązywania relacji biznesowych ’can do attitude’

  • Wielozadaniowość

  • Umiejętności negocjacji

  • Otwartość na poszukiwanie nowych klientów

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Premię kwartalna uzależniona od wyników sprzedaży

  • Pracę w zespole profesjonalistów

  • Przyjazną atmosferę oraz międzynarodowe środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • szkolenia

W CEVA wierzymy, że logistyka to biznes, który tworzą ludzie, dlatego budujemy środowisko zaufania i współpracy zespołowej - zachęcamy do inicjatyw i umożliwiamy naszym talentom rozwój ich kariery. Dzięki naszym 78 000 pracowników, którzy zlokalizowani są w ponad 160 krajach, oferujemy naszym Klientom dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. Jako firma rozwijamy się w szybkim tempie - czy odważysz się rozwijać razem z nami?

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje