Business Development Assistant - Deal Advisory Transaction Services

KPMG

KPMG

Inflancka 4a

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Partnera Działu w utrzymywaniu korespondencji oraz kontaktów biznesowych z klientami oraz potencjalnymi klientami

  • tworzenie i rozbudowa bazy danych dotyczących kontaktów biznesowych Partnera

  • bieżące wsparcie Partnera, w tym prowadzenie kalendarza Partnera, umawianie spotkań, telekonferencji, itp.

  • przygotowywanie prezentacji i ofert współpracy

  • aktualizacja informacji w bazach danych

  • wystawianie faktur i monitorowanie płatności

  • nadzór nad terminowym przepływem informacji oraz dokumentów

  • inne prace administracyjne związane z funkcjonowaniem Działu

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)

  • bardzo dobra znajomość pakietu programów Microsoft Office

  • samodzielność w działaniu oraz rozwinięte umiejętności organizacyjne

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • obowiązkowość i zaangażowanie

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • pozytywne nastawienie oraz motywacja do realizacji zadań

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • doskonałe warunki do rozwoju zawodowego w ambitnym zespole ekspertów

  • pracę w środowisku międzynarodowym z komunikacją dominującą w języku angielskim

  • pełną wyzwań pracę w wiodącej firmie doradczej

  • konkurencyjne warunki zatrudnienia

KPMG

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 219 000 pracowników w 147 krajach. W Polsce jest nas prawie 2000 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy

Czym zajmuje się zespół?

Zespół Deal Advisory Transaction Services świadczy usługi związane z finansową, ekonomiczną, rynkową i operacyjną analizą przedsiębiorstw. Stosujemy zintegrowane podejście do doradztwa transakcyjnego: od momentu rozpoczęcia poszukiwań potencjalnego celu przejęcia przez inwestora, czy też wstępnych rozważań dotyczących zbycia podmiotu przez dotychczasowego właściciela, po przygotowanie dokumentacji związanej z transakcją, czy też integrację przejętych podmiotów. Nasze usługi nastawione są przede wszystkim na kreowanie wartości dodanej dla inwestorów angażujących się w transakcje kapitałowe, poprzez umożliwienie świadomego zarządzania ryzykiem związanym z rozważaną transakcją, jak również na zwiększanie szans na realizację celów założonych dla danej transakcji.