Oferta pracy

Business Development Assistant – Tetris

Tetris Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie pracy zespołu Business Development w zakresie prac administracyjnych

  • Współudział w organizacji dokumentacji przetargowej

  • Bezpośrednia współpraca z Dyrektorami w zakresie procesowania kontraktów

Nasze wymagania

  • Gotowość do rozwoju i zaangażowanie

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Skrupulatność i terminowość

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Dobrą atmosferę pracy, przyjazny zespół

  • Szkolenia wewnątrz organizacji

Tétris to wiodący europejski specjalista w aranżacji przestrzeni biznesowych, od designu po wykonawstwo wnętrz w modelu „pod klucz”. Tétris rozpoczął działalność w 2003 roku i szybko stał się jedną z wiodących europejskich marek w zakresie aranżacji biur oraz sporządzania space planów. Dziś, dzięki znajomości uwarunkowań lokalnych, Tétris jest jednym z najczęściej wybieranych partnerów zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak dużych korporacji.

Jeśli Twoją ambicją jest tworzenie biur przyszłości, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy