Logo Pracuj.pl

Business Development Director

RTB HouseO firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prezentowanie produktów Gazetkowo potencjalnym klientom (agencjom i/lub bezpośrednio sieciom handlowym),
  • Przeprowadzanie prezentacji i edukacja potencjalnych klientów na temat wszystkich funkcji aplikacji Gazetkowo oraz tego, jak mogą najlepiej wykorzystać nasze produkty do swoich potrzeb biznesowych,
  • Zarządzanie bazą potencjalnych klientów i proaktywne rozbudowywanie jej,
  • Samodzielne prowadzenie procesu sprzedażowego od poszukiwania klienta do zamknięcia sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży - minimum 2 lata,
  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe w branży detalicznej lub e-commerce,
  • Rozbudowana sieć kontaktów z największymi agencjami i/lub sieciami handlowymi w Polsce oraz budowanie relacji z klientami,
  • Wytrwałość i zorientowanie na cel - sprzedaż produktów potencjalnym klientom,
  • Bardzo dobra organizacja pracy oparta na systematyczności i konsekwencji w działaniu,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie - poziom B2/C1) ze względu na międzynarodowy charakter i komunikację wewnątrz firmy.

Mile widziane

  • Znajomość środowiska i marketingu aplikacji mobilnych,
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów w ramach aplikacji mobilnych.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Perspektywa rozwoju w ramach ścieżki kariery sprzedażowej,
  • Pełne wdrożenie w organizację i systemy,
  • Szkolenia wspomagające rozwój umiejętności sprzedażowych i rozwój osobisty,
  • Praca w międzynarodowej firmie z branży marketingu i technologii.

RTB House to globalna firma dostarczająca najnowocześniejsze technologie marketingowe dla największych marek i agencji na całym świecie. Autorski mechanizm zakupu reklam jest pierwszym na świecie opartym w całości o algorytmy Deep Learning. Umożliwia reklamodawcom osiągać wyjątkowe efekty i realizować cele na każdym etapie lejka sprzedażowego.

Założoną w 2012 firmę RTB House tworzy ponad 1000 specjalistów w przeszło 30 lokalizacjach na całym świecie. RTB House obsługuje ponad 3000 kampanii dla klientów z regionów EMEA, APAC i obu Ameryk.

Po pomyślnym wdrożeniu Deep Learning w 100 procentach swoich algorytmów w 2018 roku, firma RTB House kontynuowała badania w dziedzinie sztucznej inteligencji. Stworzone jako nowe jednostki, AI Marketing Lab oraz Creative Lab skupiają się na opracowywaniu i rozwoju produktów sektora martech. Rezultatem ich pracy były zaprezentowane w 2020 roku rozwiązania AI Full-Funnel Marketing Solutions oraz format Streaming Video Ads, które przenoszą komunikację marek na wyższy poziom.

Business Development Director, zachodniopomorskie