Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Business Development Executive

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 09.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Auto.
    Digital.
    Software.
    Marketing
    Data Driven Creative Thinking.
    GForces to jedna z największych europejskich agencji interaktywnych specjalizująca się w branży automotive. Jesteśmy wiodącym dostawcą oprogramowania i usług. Współpracujemy bezpośrednio z producentami samochodów, ponad połową 200 największych sprzedawców samochodów w Wielkiej Brytanii, niezależnymi dealerami samochodowymi oraz największymi dystrubutorami na Bliskim Wschodzie. Jesteśmy globalną agencją z zasięgiem, wiedzą i doświadczeniem pozwalającymi brandom motoryzacyjnym na osiąganie najlepszych rezultatów
    w internecie.

    Dzięki naszemu skupieniu się na mediach cyfrowych pomagamy budować bardziej dynamiczne i produktywne relacje z klientami, a jednocześnie używamy najefektywniejszych tradycyjnych kanałów do poszerzania zasięgu. Tworzymy strategie marketingowe oparte o dane wychodząc naprzeciw wyzwaniom w komunikacji ze współczesnym, świetnie poinformowanym, klientem. Jeśli myślisz, że możesz nam w tym pomóc, to nie możemy się doczekać wiadomości od Ciebie.
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Opis stanowiska:

    Rozpoczynając pracę w naszym biurze w Gdańsku będziesz musiał(a) przy naszej pomocy dobrze zrozumieć branżę motoryzacyjną, co da Ci solidne podstawy do rozpoczęcia kariery w dziale sprzedaży GForces Polska.

    Do Twoich obowiązków będzie należało:

    • wyszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami
    • obsługa przychodzących zapytań
    • przeprowadzanie badań rynku
    • dopilnowanie zapisywania postępów w CRM
    • raportowanie i przeprowadzanie analiz skuteczności oraz produktywności na potrzeby spotkań zespołu
    • planowanie indywidualnych działań sprzedażowych
    • przygotowywanie ofert
    • przeprowadzanie prezentacji dla potencjalnych klientów

    Wymagania:

    • dobra organizacja i etyka pracy
    • dbałość o jakość informacji w CRM
    • łatwość prowadzenia profesjonalnych rozmów telefonicznych
    • łatwe nawiązywanie licznych pierwszych kontaktów przez telefon (cold calling) i elektronicznie
    • gotowość utrzymywania kontaktów z pozyskanymi klientami i identyfikowanie nowych okazji sprzedażowych
    • gotowość do bezpośrednich spotkań z klientami w całej Polsce
    • pomysłowość i entuzjazm
    • spokój w obliczu napotykanych problemów
    • łatwość w komunikacji i tłumaczeniu zawiłych kwestii w prosty sposób
    • skupienie na generowaniu przychodów
    • biegłość w korzystaniu z internetu
    • obsługa pakietu MS Office - Excel, Word, Powerpoint

    Mile widziane

    • doświadczenie w pracy w branży automotive na stanowisku sprzedażowym lub marketingowym
    • doświadczenie w sprzedaży oprogramowania B2B w modelu SaaS lub tradycyjnym

    Oferujemy:

    • umowę o pracę lub B2B w modelu podstawa + prowizja
    • pracę w międzynarodowym zespole
    • serdeczną atmosferę w pracy
    • kartę fitness i ubezpieczenie grupowe
    • wyjazdy integracyjne i szkoleniowe
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.