Oferta pracy

Business Development Export Manager

Wawel SAO firmie

  • Wawelska 6, Dobczyce
    Dobczyce, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Wawel SA

Wawelska 6

Dobczyce

Twój zakres obowiązków

  • realizacja celów strategicznych i budowa pozytywnego wizerunku Firmy

  • realizacja celów sprzedażowych, dystrybucyjnych i marketingowych na rynkach zagranicznych

  • rozwój kanału tradycyjnego i nowoczesnego na obsługiwanych rynkach zagranicznych

  • wyjazdy zagraniczne oraz udział w targach międzynarodowych

  • poszukiwanie nowych klientów, otwieranie nowych rynków

  • inicjacja działań maksymalizujących sprzedaż dopasowanych do specyfiki danego rynku

  • negocjowanie i ustalanie warunków handlowych, zawieranie umów z kontrahentami

  • zapewnienie bezpieczeństwa finansowego zawieranych kontraktów

  • wdrażanie i koordynacja projektów marketingowych i trade marketingowych u obsługiwanych Klientów

  • opracowywanie planów promocyjnych i sprzedażowych

  • analiza trendów i działań konkurencji

  • raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami Firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek związany z obszarem pracy

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przez min 2 lata

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu Kluczowych Klientów (sieci, dystrybutorzy)

  • umiejętność poruszania się w środowisku komputerowym (MS Office) i analityczne myślenie

  • prawo jazdy kat. B

  • dobrą znajomość języka angielskiego i niemieckiego lub rosyjskiego (w mowie i piśmie)

  • entuzjazm

  • pracowitość i odpowiedzialność

  • kreatywność i konsekwencję w realizacji celów

  • otwartość na innowacje i niestandardowe metody pracy

  • poruszanie się w międzynarodowym środowisku

To oferujemy

  • kreatywną i pełną wyzwań pracę w zespole rynkowego lidera

  • profesjonalne narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (w tym samochód służbowy)

  • system szkoleń i profesjonalną ścieżkę rozwoju zawodowego powiązaną z osiąganymi wynikami

  • (w tym możliwość doskonalenia języków obcych)

  • dodatkowy pakiet benefitów

  • udział w pionierskich projektach sprzedażowych w kraju i za granicą

  • codzienną degustację wspaniałych słodyczy:)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Wawel SA

W Wawelu wierzymy w Dobre Składniki, zarówno w naszych produktach, jak i w życiu.

Każdego dnia staramy się, by wszystko to, co robimy – robić jak najlepiej. Jesteśmy dumni z naszych słodyczy, które dając ludziom przyjemność, pomagają zmieniać codzienność na lepszą.

Chcesz pracować z ludźmi, którzy lubią, to co robią? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy