Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Business Development / Key Account Manager Sea Freight

  • Gdańsk, Gdynia, Rumia, pomorskie
  • Specjalista
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta z branży spedycyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Rumia
    KEY/GDY/0119

    Obowiązki:

    • poszukiwanie nowych możliwości biznesowych w obrębie sektora TSL (seafreight) na podległym terenie,
    • przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy z klientami,
    • utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów,
    • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży,
    • stałe monitorowanie rynku TSL,
    • kreowanie wizerunku firmy na rynku wśród potencjalnych klientów,
    • nadzór nad procesem realizacji sprzedaży oraz należności klienta,
    • współpraca z poszczególnymi działami firmy w celu zapewnienia właściwego przepływu informacji.

    Wymagania:

    • doświadczenie w obszarze sprzedaży frachtu morskiego,
    • bardzo duża orientacja na klienta, silne nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów,
    • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, bardzo dobra organizacja pracy,
    • dobra znajomość produktów i usług oferowanych w logistyce,
    • otwartość, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • pracę w firmie o uznanej marce na rynku,
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop),
    • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis