Logo Pracuj.pl

Business Development Manager Air / Sea / Rail

LINKTIS SP Z O OO firmie

LINKTIS SP Z O O

Grunwaldzka 19

Grunwald

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie potencjalnych Klientów na fracht morski, kolejowy lub lotniczy.
  • Budowanie jakościowych relacji biznesowych.
  • Bieżąca współpraca z Działem Operacyjnym ASR - w tym tworzenie dokumentacji.
  • Samodzielne przygotowywanie kwotacji oraz negocjowanie stawek frachtowych.
  • Współpraca z działem spedycji.
  • Udział w wydarzeniach branżowych.

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku transportowego TSL: fracht morski, kolejowy i lotniczy.
  • Dojrzałość biznesowa.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym.
  • Bardzo dobra komunikacja i otwartość.
  • Prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • Realny rozwój Twojej kariery w logistyce i transporcie.
  • Dbamy o niekorporacyjną atmosferę w pracy, wszyscy się znamy. Cenimy relacje oparte na otwartości i szczerości.
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o podstawę i prowizję, gwarantowaną w zależności od wypracowanego budżetu – wypłacaną co miesiąc.
  • Zespół, największa wartość naszej firmy. Środowisko ludzi udzielających wsparcia i bawiących się razem, jak nikt inny.
  • Zadbamy o Twoje wdrożenie, dzięki czemu poznasz nas lepiej, a samo rozpoczęcie nowych obowiązków będzie o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze!
  • Płaską strukturę organizacyjną dającą szybkość w podejmowaniu decyzji biznesowych.
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz pakiet sportowy w Medicover.
  • Dodatkowe bonusy za polecenie nowego pracownika – zgarnij extra do 3000 PLN netto!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie do biegów

Linktis to przede wszystkim ludzie, dlatego dbamy o relacje, niekorporacyjną atmosferę, elastyczność i otwartość!

Jesteśmy grupą pasjonatów transportu. Działamy na rynku od 2016 i nieustannie się rozwijamy. Swoim klientom oferujemy kompleksową obsługę z zakresu TSL. Nie ogranicza nas zasięg terytorialny, ani środek transportu - pracujemy globalnie z zakresu transportu drogowego, lotniczego, morskiego i kolejowego.

#LinkThisWithUs

Business Development Manager Air / Sea / Rail, Grunwaldzka 19, Grunwald, Poznań