Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Development Manager AIRFREIGHT

Greencarrier Freight Services Polska Sp. z o.o.

Cynkowa 12

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Stanowisko BDM AIRFREIGHT : rozwój usług transportowych i portfolio klientów w zakresie frachtu lotniczego

  • Przygotowanie oraz prowadzenie negocjacji z dostawcami i odbiorcami usług

  • Przygotowywanie kompleksowych prezentacji i ofert handlowych

  • Raportowanie wyników

Nasze wymagania

  • Min. 5-letnie doświadczenie pracy na stanowisku kierowniczym w firmie spedycyjnej

  • Doskonała znajomość procedur w zakresie frachtu lotniczego

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • Dobra organizacja pracy i zdeterminowanie w realizowaniu założonych celów

To oferujemy

Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku i dobrej atmosferze. Zapewniamy stałą pracę w oparciu o bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Greencarrier Freight Services Poland, obecnie największa prywatna firma branży transportowej w regionie krajów nordyckich poszukuje kandydatów na stanowisko: Spedytor Lotniczy.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizowanie zleceń spedycyjnych frachtu lotniczego (eksport-import).

Przewiń do profilu firmy