Business Development Manager - automatyka przemysłowa, robotyzacja

Fitech Sp. z o.o.O firmie

  • Kościelna 5, Sucha Beskidzka
    Sucha Beskidzka, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Fitech Sp. z o.o.

Kościelna 5

Sucha Beskidzka

Twój zakres obowiązków

  • aktywnie i skutecznie pozyskujesz nowych klientów w kraju i na rynkach zagranicznych

  • identyfikujesz potrzeby klientów pod kątem kolejnych wspólnych zleceń

  • przygotowujesz i prowadzisz prezentacje handlowe dla klientów

  • negocjujesz kontrakty i podpisujesz umowy z klientami

  • budujesz pozytywny wizerunek firmy na rynku

Nasze wymagania

  • jesteś otwarty na wyjazdy służbowe

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne

  • posiadasz min. 5 lat doświadczenia w obszarze sprzedaży urządzeń dla branży produkcyjnej

  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu prezentacji, przygotowywaniu ofert oraz negocjacjach handlowych

  • masz osobowość analityka – doradcy => potrafisz trafnie diagnozować potrzeby klienta i proponować korzystne rozwiązania

  • bardzo dobrze znasz j. angielski (w mowie i piśmie)

  • cechuje Cię samodzielność i wysoka orientacja na cel

  • łatwo nawiązujesz pozytywne relacje z innymi ludźmi

  • jesteś słowny i terminowo wywiązujesz się ze zobowiązań

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • duże wsparcie na etapie obejmowania nowego stanowiska – współpracę z ekspertami i pasjonatami elektroniki i automatyki

  • udział w ciekawych i nieszablonowych projektach dla klientów z całego świata

  • motywujące warunki i stabilną perspektywę zatrudnienia

  • atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Fitech to firma inżynierska zajmująca się projektowaniem i produkcją stanowisk robotyki i linii automatyki przemysłowej, a także dostarczająca rozwiązania dla testów in-circuit (ICT), funkcjonalnych (FCT), dedykowanego oprzyrządowania dla producentów urządzeń elektronicznych oraz rozwiązań software dla produkcji. Fitech prowadzi prace badawcze dla Smart Factory realizując zagadnienia z obszaru Industrial IoT oraz Sztucznej Inteligencji.

Przewiń do profilu firmy

Lokalizacja: Kraków lub Sucha Beskidzka (możliwość pracy zdalnej)

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy