Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Development Manager - Biomasa

ENITECH sp. z o.o.

8 00015 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację umów i zleceń oraz zapewnienie optymalnych warunków działania firmy na rynku poprzez pozyskiwanie dostawców, budowę i rozwój istniejących kanałów zakupowych a także kontrolę i zapewnienie efektywnego funkcjonowania łańcucha dostaw

  • Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych – dostawców zrębków, zrzyn tartacznych oraz peletu na terenie Polski, praca przez telefon i media elektroniczne w połączniu z aktywnym pozyskiwaniem dostawców podczas podróży służbowych

  • Obsługa dotychczasowych dostawców– podejmowanie wszelkich działań mających na celu właściwą obsługę kontrahenta, podtrzymanie kontaktów handlowych i poprawę procesów zakupowych i logistycznych, kontrola jakości kupowanego towaru

  • Pozyskiwanie firm transportowych do długoterminowej współpracy w zakresie transportu biomasy

  • Uzgadnianie terminów odbiorów od dostawców

  • Współpraca w obszarze marketingu w zakresie działań promocyjnych

  • Systematyczne i cykliczne raportowanie wyników swojej pracy

  • Badanie/analiza rynku oraz związane z nią działania biznesowe

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne lub techniczne

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku z adekwatnym samodzielnym zakresem odpowiedzialności - co najmniej 2 lata

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych

  • Doświadczenie w pracy przy dostawach biomasy będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość branży drzewnej / produktów drewnopochodnych

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Zdolności organizacyjne, analityczne, umiejętność trafnej oceny sytuacji w kwestiach opłacalności działań biznesowych, ukierunkowanie na wyniki,

  • Własna inicjatywa, wysoka motywacja i zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, głównie Excel

  • Umiejętność organizacji pracy home office

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w prężnej firmie w dynamicznie rozwijającej się branży

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system finansowych nagród miesięcznych adekwatnych do generowanego wyniku

  • Przyjazna, otwarta i wspierająca atmosfera pracy

  • Kompleksowe szkolenie w zakresie spektrum działalności firmy i procesów

  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę

  • Samochód służbowy, telefon oraz komputer zgodny z preferencjami kandydata

O nas

Firma EniTech jest bezpośrednim dostawcą biomasy rolnej i drzewnej do energetyki przemysłowej od 2009 roku. Ścisła specjalizacja w zakresie obsługi elektrowni zawodowych i elektrociepłowni oraz kontrola nad każdym etapem łańcucha dostaw, pozwala nam być niezawodnym i stabilnym partnerem dla sektora energetycznego.

Firma działająca 12 lat jako bezpośredni dostawca biomasy rolnej oraz leśnej do przedsiębiorstw z sektora energetyki przemysłowej, zatrudni osobę na stanowisko Business Development Manager.