Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Business Development Manager - branża inżynieryjna

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 20.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Whoohoo jest międzynarodowym ekspertem w zakresie rekrutacji i contractingu inżynierów, specjalistów i menedżerów.

    Od 30 lat poszukujemy kandydatów głównie dla branży inżynieryjnej, finansowej, budowlanej, produkcyjnej, IT oraz BPO/SSC.

    Whoohoo posiada obecnie 30 oddziałów, zlokalizowanych w 4 krajach i zatrudnia 4 000 osób. Wrocławski zespół Whoohoo Poland tworzy 11 konsultantów, posiadających duże doświadczenie w procesach rekrutacyjnych na stanowiska menedżerskie i eksperckie. Z powodzeniem realizujemy projekty dla klientów na terenie całego kraju.

    Dla naszego międzynarodowego Klienta, wiodącej firmy świadczącej usługi z zakresu projektowania, doradztwa i inżynierii, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Współtworzenie strategii rozwoju biznesu w sektorze prywatnym i kompleksowe prowadzenie działań z tym związanych,
    • Rozwijanie portfolio klientów z sektoru prywatnego, śledzenie rynku inwestycji przemysłowych i komercyjnych,
    • Wyszukiwanie potencjalnych klientów,
    • Budowanie partnerskich i profesjonalnych relacji z klientami.

    Nasze oczekiwania:

    • Poparte sukcesami doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i sprzedaży
      w sektorze prywatnym
    • Doświadczenie w nawiązywaniu i utrzymywaniu profesjonalnych i długofalowych
      relacji z klientami (spotkania biznesowe, prezentacje, negocjacje,
      doradztwo etc.),
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • Zorientowanie na wyniki i skuteczność w działaniu,
    • Samodzielność i odpowiedzialność za realizowane zadania,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Gotowość do podróży służbowych.

    Co oferujemy:

    • Znaczący wpływ na rozwój działalności firmy w sektorze prywatnym,
    • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
    • Ciekawą i dynamiczną pracę w międzynarodowej firmie inżynierskiej,
    • Stabilne warunki zatrudnienia wraz z pakietem benefitów, w tym samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy.

                                         Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14986