Oferta pracy

BDM/07/2021
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do NET PC sp. z o.o. z siedzibą w: Gradowa 11, 80-802 Gdańsk (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Business Development Manager (branża IT)

NET PC sp. z o.o.O firmie

  • Gradowa 11, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 20 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NET PC sp. z o.o.

Gradowa 11

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad całym procesem sprzedaży

  • pozyskiwanie nowych klientów, zarówno biznesowych jak i instytucjonalnych

  • wybudowanie strategii marketingowej oraz sprzedażowej firmy i czynny udział w jej wdrożeniu

  • kontrola realizacji wdrożonej strategii oraz ocena efektywności w odniesieniu do wyników sprzedaży

  • udział w tworzeniu materiałów marketingowych i reklamowych

  • bieżący monitoring oraz analiza rynku

Nasze wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży usług i rozwiązań IT

  • doświadczenia w wyszukiwaniu nowych klientów i współtworzeniu strategii sprzedaży

  • doświadczenia w pracy z dokumentacją handlową i biegłości w posługiwaniu się narzędziami (pakiet Office)

  • umiejętności utrzymywania długofalowych relacji z klientami

  • umiejętności analizowania informacji i formułowania trafnych wniosków

  • dobrej znajomości języka angielskiego

  • wykształcenia wyższego (preferowane techniczne)

  • prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • uczestnictwo w ciekawych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych

  • możliwość podejmowania ambitnych zadań

  • stabilne zatrudnienie

  • niebanalne położenie biura - Góra Gradowa

  • partnerskie relacje i doskonałą atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Net PC to IT Software House. Specjalizujemy się w budowaniu aplikacji webowych i mobilnych, integrujemy nasze oprogramowanie z innymi systemami. Lubimy duże architektury oraz skomplikowane tematy biznesowe i technologiczne.

Wśród naszych klientów znajdują się korporacje, średnie i małe firmy z kraju i zagranicy.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Nasz zespół tworzą Komandosi IT. Co to znaczy? Profesjonaliści, pasjonaci, których do działania nakręcają wyzwania, różnorodność projektów i duża dynamika. Jak komandosi sprawdzamy się w każdym terenie, „rozbrajamy” różnorodne i trudne tematy.

Czy Ty też jesteś Komandosem IT?

Szukamy osoby, która wesprze nas w budowaniu relacji handlowych z największymi firmami i instytucjami w Polsce i zagranicą.