Oferta pracy

Business Development Manager (branża IT)

APN Promise S.A.O firmie

  • Domaniewska 44A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

APN Promise S.A.

Domaniewska 44A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży zgodnie z celami biznesowymi

  • Rozpoznawanie potrzeb klientów i dobór właściwych rozwiązań

  • Opracowywanie ofert sprzedażowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów

  • Udział w stworzeniu efektywnej strategii sprzedaży rozwiązań

  • Realizację planów sprzedażowych

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz wyników sprzedaży

  • Analizowanie rynku i działań konkurencji

  • Aktywny udział w wydarzeniach branżowych

  • Podnoszenie własnych kwalifikacji, wiedzy i dzielenie się nią w ramach zespołu

  • Tworzenie oraz prezentowanie ofert handlowych (online i live)

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w aktywnej, bezpośredniej sprzedaży, obsłudze klientów B2B

  • Doświadczenie w sprzedaży usług, rozwiązań IT

  • Doświadczenie w tworzeniu strategii, planów rozwoju biznesu

  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Otwartość na wdrażanie własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Elastyczne godziny pracy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie działającej na rynku od 30 lat

  • Długofalową współpracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Wysoki poziom współpracy pomiędzy osobami w zespole

  • Niekorporacyjną, luźną atmosferę

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, karty Multisport)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne