Oferta pracy

Business Development Manager (branża IT)

APN Promise S.A.

Domaniewska 44A

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczanie wyników sprzedażowych zgodnie z ustalonymi planami sprzedażowymi i strategią firmy

  • Budowanie długofalowej współpracy z Klientami/ Partnerami

  • Przygotowanie prezentacji i ofert handlowych

  • Zarządzanie procesem negocjacji i renegocjacji umów

  • Monitorowanie potrzeb rynku, konkurencji i biznesu

  • Obecność na konferencjach, webinariach i wydarzeniach biznesowych w celu reprezentowania firmy

Nasze wymagania

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia w sprzedaży rozwiązań IT dla sektora komercyjnego

  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji oraz procesów sprzedażowych

  • Umiejętność analizy potrzeb klienta

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów

  • Wysoka motywacja oraz orientacja na cel

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Widza z obszaru sprzedaży usług i produktów Microsoft

To oferujemy

  • Długofalową współpracę

  • Wysoki poziom współpracy między ludźmi w zespole

  • Niekorporacyjną, luźną atmosferę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Praca w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, największy partner Microsoft w PL

  • Dofinansowanie Benefitów (opieka medyczna, Multisport, język angielski)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne