Business Development Manager (branża morska)

SALES HR

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest wiodąca firma działająca w transporcie morskim.

Szukamy dla niej osoby na stanowisko

Business Development Manager (spedycja morska)

Gdynia Gdańsk Sopot

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów (polskich i zagranicznych)

  • obsługa obecnych kontrahentów firmy

  • ustalanie i negocjowanie stawek frachtowych z agentami/armatorami/przewoźnikami

  • nadzór nad fakturowaniem klienta

  • współpraca ze spedytorami obsługującymi zleceniami

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z branżą TSL morską w zakresie aktywnego pozyskiwania kandydatów min 2 lata

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (codzienne używanie języka)

  • prawo jazdy kat B

Pracodawca oferuje

  • wynagrodzenie podstawowe - otwartość na oczekiwania kandydatów

  • dodatkowe prowizje za realizację celów

  • po okresie próbnym: samochód służbowy

  • dużą samodzielność w stabilnej firmie działającej na rynkach całego świata

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne