Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Development Manager - branża produktów drewnianych w Polsce

KOLIBER sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

W związku z rozpoczęciem nowego projektu związanego z branżą podłóg drewnianych, elewacji, płotów oraz konstrukcji drewnianych poszukujemy osoby odpowiedzialnej za rozbudowę nowej gałęzi naszego businessu.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • rozwijanie sprzedaży produktów drewnianych tj. podłogi, fasady, płoty, schody, konstrukcje przestrzenne, itp.
  • budowa kompleksowego systemu dystrybucyjnego trzech poziomach: sprzedaż bezpośrednia do klientów końcowych, poprzez hurtowych dystrybutorów, poprzez sprzedawców detalicznych,
  • identyfikacja potencjałów rynkowych oraz wynikających z nich nowych produktów, (tworzenie portfolio),
  • tworzenie polityki cenowej na aktualny asortyment oraz nowy,
  • opracowanie strategii penetracji polskiego rynku,
  • aktywne zdobywanie nowych klientów na powierzonym regionie (firmy z branży sprzedaży podłóg i drzwi, architekci, firmy budowlane, firmy handlowe, itp.),
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych,
  • samodzielne opracowanie oraz wdrażanie działań marketingowych w celu budowy marki,
  • dbałość o dobry wizerunek firmy oraz wysoką jakoś obsługi klienta,
  • opracowanie komunikacji
  • raportowanie bieżących działań

WYMAGANIA:

  • wieloletnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży B2B min. 5 lata,
  • wieloletnie kontakty w branży wykończeniowej i budowlanej,
  • doświadczenie w poszukiwaniu i zdobywaniu nowych klientów oraz nowych rynków,
  • duża samodzielność i dobra organizacja własnej pracy,
  • silna orientacja na wyniki i koncentracja na celach sprzedażowych,
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia),
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia produktowe,
  • dopuszczamy pracę zdalną
  • elastyczne godziny pracy

Ogłoszenie archiwalne