Logo Pracuj.pl

Business Development Manager - branża techniczna

OrientaO firmie

12 000–18 000
brutto / mies.
  • śląskie
    śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko: Business Development Manager

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz kontraktów handlowych na rynku krajowym oraz Europy Środkowo-Wschodniej;
  • rozwijanie relacji biznesowych z istniejącymi klientami;
  • negocjowanie warunków handlowych;
  • realizacja założonych wyników sprzedaży oraz współtworzenie strategii sprzedaży;
  • analiza rynku i działań konkurencji;
  • usprawnienie procesów sprzedażowych w firmie;
  • współpraca z działem technicznym, działem marketingu oraz z fabryką z Niemiec.

Podział czasu pracy

80%

pozyskiwanie klientów

20%

utrzymywanie relacji z obecnymi klientami

Wymagania pracodawcy

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym najlepiej w firmie produkcyjnej;
  • wykształcenie techniczne (preferowane elektryczne/elektroniczne/elektrotechniczne);
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej- stanowisko samodzielne;
  • umiejętność prowadzenia spotkań handlowych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • umiejętność budowania i utrzymania kontaktów biznesowych;
  • gotowość do odbywania częstych krajowych i zagranicznych podróży służbowych;
  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość programu MS Excel (analiza i przedstawianie danych sprzedażowych;
  • mile widziana znajomość systemu CRM.

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
  • wynagrodzenie 12-18 tys. zł brutto;
  • samochód służbowy;
  • elastyczne godziny pracy, praca hybrydowa (częste spotkania z klientami i wyjazdy służbowe);
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • praca w międzynarodowym zespole;
  • brak korporacyjności w firmie.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • samochód służbowy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Business Development Manager - branża techniczna, śląskie