Oferta pracy

Business Development Manager

Rhenus Logistics S.A.O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie potencjalnych klientów do współpracy zarówno w zakresie transportu międzynarodowego jak też kompleksowych rozwiązań logistycznych na podległym obszarze (woj. kujawsko-pomorskie)

  • Udział w przygotowaniu i realizacji strategii sprzedażowej

  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami

  • Analiza rynku logistycznego i identyfikacje potencjalnych szans sprzedażowych

  • Kompleksowa obsługa zapytań przetargowych/ofertowych

  • Tworzenie i rozwój zespołu

  • Rozliczanie budżetu Oddziału

  • Promowanie firmy poprzez udział w wydarzeniach branżowych

  • Współpracę z partnerami biznesowymi oraz z innymi Oddziałami Rhenus w Europie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane o kierunku ekonomicznym, logistycznym lub w zakresie transportu

  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży usług lub projektów w branży TSL,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Sukcesy w realizowaniu celów i budowaniu długoterminowych relacji z partnerami biznesowymi

  • Komunikatywność, kreatywność, samodzielność oraz dobra organizacja czasu pracy

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego(mile widziany również język niemiecki)

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat oraz niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop, auto służbowe)

  • Benefity w postaci: prywatnej opieki medycznej współfinansowanej przez firmę, możliwości ubezpieczenia grupowego dla siebie i członków rodziny, dofinansowania do Karty Multisport oraz karty podarunkowe

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole