Oferta pracy

Business Development Manager

iView Recruitment Sp. z o. o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Rekrutujemy dla

naszego klienta, producenta z branży metalowej

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych i dbałość o podtrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami

  • Rozwój sprzedaży na nowych rynkach na terenie Europy

  • Realizacja planu sprzedaży zgodnie z określonymi celami

  • Udział w targach i spotkaniach handlowych

  • Raportowanie w zakresie bieżącej działalności i rozwoju rynków

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży metalowej – warunek konieczny!

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji, sprzedaży

  • Nastawienie na realizację celów

  • Raportowanie wyników do Dyrektora Handlowego

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Bardzo dobre warunki płacowe

  • Dużą samodzielność oraz możliwość rozwoju