Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Development Manager - DACH

KLUŚ Sp. z o.o.

Słoneczna 126

Kolonia Lesznowola (pow. piaseczyński)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie marki i opracowywanie strategii rozwoju na przydzielonym rynku, kraje DACH: Niemcy, Austria, Szwajcaria, identyfikacja i ocena możliwości rozwoju,

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów na wyselekcjonowanych rynkach i w wybranych segmentach rynkowych,

  • Bieżąca współpraca z klientami i wspólne definiowanie nowych możliwości biznesowych,

  • Określanie potrzeb klientów (B2B) i pełnienie funkcji doradczej w kwestii dopasowania produktów do indywidualnych potrzeb klientów,

  • Informowanie o nowościach produktowych w ofercie,

  • Przygotowywanie ofert, umów i negocjowanie warunków współpracy.

Nasze wymagania

  • Min. 5-letnie doświadczenie we współpracy z klientem biznesowym (B2B),

  • Znajomość branży oświetleniowej lub elektrotechnicznej,

  • Doświadczenie w zakresie market development, poparte sukcesami,

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne,

  • Biegła znajomość języka niemieckiego, wykorzystywana w bieżącej pracy, znajomość kolejnego języka obcego będzie dodatkowym, istotnym atutem,

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,

  • Myślenie analityczne, zmysł techniczny,

  • Umiejętność budowania długofalowych, partnerskich relacji z klientem,

  • Samodzielność, motywacja i zaangażowanie.

Mile widziane

  • Znajomość dodatkowego języka obcego: angielski, hiszpański.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej, wieloletniej pozycji na rynku w branży oświetleniowej, w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • Pracę z ciekawym, innowacyjnym produktem,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,

  • Przyjazną atmosferę pracy w różnorodnym zespole nastawionym na współpracę,

  • Możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych i realizowania własnych pomysłów,

  • Dofinansowanie do opieki medycznej i ubezpieczenia na życie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

Firma KLUŚ od 16 lat tworzy innowacyjne rozwiązania oświetleniowe w oparciu o technologię LED. Projektujemy i produkujemy system nowoczesnego oświetlenia z szerokim wachlarzem zastosowania, wewnątrz i na zewnątrz budynków. Nasza sieć sprzedaży dociera do klientów na całym świecie. Nasz zespół w Polsce liczy już niemal sto osób, a w USA na Florydzie od lat niezależnie działa KLUS LLC, z którą partnersko współpracujemy.

Rekrutujemy do obszarów Sprzedaży, Marketingu, Projektowania i Wdrażania, Administracji, Produkcji i Magazynowania. Nasze wartości to rozwój, atmosfera i współpraca, przekonaj się i dołącz do nas. Teraz czekamy na Ciebie!

www.KlusDesign.pl

Przewiń do profilu firmy