Logo Pracuj.pl

Business Development Manager Dell EMC (K/M)

AB S.A.O firmie

  • Magnice (pow. wrocławski)
    Magnice (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • rozwój powierzonej kategorii produktów - zaawansowanych rozwiązań Dell EMC,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z dostawcami oraz producentami,
  • regularne wizyty u dotychczasowych i potencjalnych partnerów,
  • koordynacja polityki cenowej powierzonej linii produktowej,
  • współpraca z Działem Handlowym,
  • inicjowanie wewnętrznych i zewnętrznych akcji promocyjnych,
  • uczestnictwo w targach, konferencjach branżowych i szkoleniach,
  • monitorowanie i analizowanie rynku i bezpośredniej konkurencji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w dziale zakupów/handlowym, w segmencie enterprise,
  • znajomość rynku produktów sieciowych w Polsce i specyfiki tych produktów,
  • język angielski na poziomie pozwalającym na swobodny kontakt z partnerami,
  • nastawienie na budowanie relacji połączone z silną orientacją na realizację założonych celów biznesowych,
  • samodzielność w myśleniu i działaniu,
  • sprawna obsługa pakietu MS Office (szczególnie Excel i Power Point),
  • prawo jazdy kat. B i mobilność.
  • gotowość do pracy w systemie 70/30 - 70% pracy w terenie/30% pracy stacjonarnej.

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko pracy i swobodę działania,
  • możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań,
  • możliwość nawiązania stabilnej i długotrwałej współpracy,
  • szeroki pakiet benefitów (m.in.: wspieranie sportowych pasji, dofinansowanie nauki języków, opieka medyczna),
  • przyjazną atmosferę pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podaniem nazwy „Business Development Manager Dell EMC (K/M)” w tytule maila za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Grupa AB plasuje się w czołówce największych dystrybutorów w Europie. Obok ugruntowanej już pozycji na rynku sprzętu IT, Grupa AB z sukcesem prowadzi dystrybucję elektroniki użytkowej i produktów związanych z telefonią komórkową, rozwiązaniami cloud computing, AGD, zabawek oraz usług. Grupa AB to największa sieć dystrybucji w regionie CEE – firma posiada 16 500 partnerów handlowych, a w stałej ofercie spółki znajduje się 96 000 produktów 800 światowych marek.

Już od 30 lat AB S.A. jest docenianym partnerem w biznesie, którego wyróżnia wysoka jakość współpracy z klientami, stabilna pozycja finansowa i wysoki poziom zarządzania przedsiębiorstwem. Silna pozycja na rynku jest stale potwierdzana licznymi certyfikatami i nagrodami. (www.ab.pl)

Business Development Manager Dell EMC (K/M), Magnice (pow. wrocławski)