Ta oferta pracy jest nieaktualna od 131 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Business Development Manager

  • dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2018-05-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KCM Clinic S.A.

    Lider usług medycznych o ugruntowanej pozycji na rynku polskim,
    realizujący wysokospecjalistyczne usługi medyczne z zakresu bariatrii, neurochirurgii w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów/kandydatki na stanowisko:

    Zadania priorytetowe:

    • opieka nad obecnymi klientami firmy na rynkach zagranicznych,
    • pozyskiwanie nowych klientów,
    • aktywna sprzedaż i budowanie trwałych relacji biznesowych,
    • realizacja polityki handlowej firmy,
    • bieżąca analiza i monitorowanie podległych rynków,
    • dbałość o wysoką jakość obsługi klienta.

    Wymagania:

    • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • Priorytetyzacja zadań i samodzielność w organizacji pracy,
    • Logiczne i analityczne zdolności myślenia,
    • Sumienność, konsekwencja i zaangażowanie w powierzone zadania
    • Biegła znajomości języka angielskiego
    • Dyspozycyjność,
    • Wysoka kultura osobista,
    • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu,
    • Obsługa podstawowych programów /m.in. Microsoft Office/

    Oferujemy:

    • stałe wynagrodzenie oraz premię od efektywności,
    • pracę na umowę/zlecenie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • różnorodną, pełną wyzwań pracę,
    • współpracę z młodym przyjaznym zespołem,
    • możliwość nauki i rozwoju zawodowego, a także podnoszenia swoich kompetencji,
    • elastyczny czas pracy,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KCM Clinic S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest KCM Clinic S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Bankowej 5-7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.