Oferta pracy

Business Development Manager

DEKRA Praca

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta z branży elektrotechnicznej aktualnie poszukujemy kandydata/-tki do pracy na stanowisku:

Business Development Manager.

Twój zakres obowiązków

  • Promowanie i tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

  • Przeprowadzanie prezentacji i spotkań z klientami

  • Identyfikacja oraz realizacja nowych możliwości rozwoju sprzedaży

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi trwałych relacji

  • Skuteczna realizacja celów biznesowych

Wymagania pracodawcy

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość zagadnień z obszaru elektrotechniki

  • Wykształcenie techniczne (preferowane elektryczne)

  • Znajomość technik sprzedaży

  • Determinacja w osiąganiu celów

  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz wysoka kultura osobista

  • Samodzielność, samodyscyplina oraz dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Biegła znajomość języka angielskiego (C1)

Pracodawca oferuje

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • Prace na określonym terenie działania (Polska oraz Europa Wschodnia/Centralna)

  • Stabilność zatrudnienia

  • Pracę zdalną z zadaniowym czasem pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz umowę o pracę

  • Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy (samochód, telefon, laptop)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

DEKRA Praca

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Przewiń do profilu firmy