Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Development Manager

JPF Czech, s.r.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10

Twój zakres obowiązków

Jesteśmy spółką wspierającą firmy w ich drugiej szansie na sukces poprzez procesy interim managementu. Jako przedstawiciel handlowy będzie Twoim celem jedno: pozyskiwanie zleceń. Następne kroki realizacyjne przypadają kolegom specjalistom w dziedzinie zarządzania firmami.

Nie trzeba się obawiać nieznanych mórz. Na początku współpracy przejdziesz szkolenie, będziesz oglądał/-a pracę innych handlowców i menedżerów. Wynik wspólnej pracy w początkach Twojej kariery w JPF zostanie przypisany Tobie. Pokażemy Ci, że nasza usługa stoi na wysokim poziomie, dzięki czemu dobrze się sprzedaje.

Nasze wymagania

  • Twoje plusy:

  • żyłka do biznesu

  • doświadczenia w dziedzinie sprzedaży usług

  • szczera chęć zyskiwania nowych doświadczeń i uczenia się

  • zdolności komunikacyjne na poziomie wysokim

  • zasady moralne, etykieta zachowania, zdolność odnalezienia się w sytuacjach niecodziennych

  • silna orientacja na wyniki

  • chęć do podróży

  • chęć współpracy w systemie B2B

To oferujemy

  • bardzo interesująca, rozmaita praca

  • warunki prowizyjne jasno ustanowione

  • know-how działające i wypróbowane w różnych sytuacjach z różnymi ludźmi

  • poważne podejście do biznesu, do ludzi

  • szkolenie i stabilne wsparcie ze strony menedżera

  • maksymalna wolność i własne panowanie time managementu

  • możliwość rozwoju kariery

  • współpraca w systemie B2B, własna organizacja czasu pracy

Zapraszamy do współpracy osoby chętne do zyskiwania bardzo dobrego zarobku!

Poszukujemy Business Development Manager w systemie B2B do rozwoju sieci biznesowej a tworzenia nowych przygód w naszej firmie.

Jesteśmy spółką wspierającą firmy w ich drugiej szansie na sukces poprzez procesy interim managementu. W centrum naszej uwagi jest zarządzanie czasowe spółkami jak również działalność szkoleniowa i inwestorska. Jesteśmy specialistami w następujących dziedzinach: zarządzanie firmami w celu regulacji procesów wewnętrznych spółek, zwiększanie efektywności działów sprzedaży i zespołów handlowych, rewitalizacja firm, audyt personalny, kupno i sprzedaż firm.

Przewiń do profilu firmy