Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Business Development Manager ds. sprzedaży kart paliwowych

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

    Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

    Lokalizacja Kraków

    Naszym Klientem międzynarodowa firma z branży petrochemicznej. W zawiązku z rozwojem oferty produktowej firmy dla klientów biznesowych, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Business Development Manager ds. sprzedaży kart paliwowych.

    Zakres obowiązków:

    • Odpowiedzialność za wdrożenie oraz rozwój sprzedaży kart paliwowych zgodnie z globalną strategią firmy oraz jej dopasowaniem do potrzeb rynku krajowego.
    • Pozyskiwanie i budowanie trwałych relacji z przyszłymi klientami firmy (sektor biznesowy) w podległym regionie (Polska południowa).
    • Bieżąca analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji.
    • Ustalanie oraz negocjowanie warunków umów.
    • Kompleksowa koordynacja procesu sprzedaży.

    Nasz klient oferuje:

    • Samodzielne, decyzyjne stanowisko w dynamicznym międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę.
    • Możliwość budowania ścieżki kariery w strukturach firmy, docelowo budowa zespołu sprzedażowego.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy oraz rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych.

    U kandydatów zwracamy uwagę na:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na ww. stanowisku lub o zbliżonym zakresie obowiązków w firmie z branży paliwowej/petrochemicznej w sektorze B2B.
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (poziom B2).
    • Umiejętność budowania silnych relacji z Klientami.
    • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu.
    • Wysoka kultura osobista.
    opisopisopisopis

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)