Oferta pracy

Business Development Manager - Dyrektor Sprzedaży

SellWise

12 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz aktywnie sprzedawać aplikację mobilną, która ma za zadanie usprawnić komunikację w dużych firmach

  • Zbudujesz strategię sprzedaży opartą na analizie rynku

  • Stworzysz od podstaw strategię wyjścia ze sprzedażą poza Polskę

  • Będziesz odpowiedzialny za wyniki sprzedaży oraz raportowanie swojej pracy

  • Zoptymalizujesz proces sprzedaży

  • Będziesz aktywny w social mediach oraz odpowiedzialny za prospecting

  • Poprowadzisz prezentacje handlowe oraz przeprowadzisz klientów przez cały proces sprzedaży

  • Będziesz ściśle współpracować z innymi działami firmy (marketingiem)

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki ekonomiczne)

  • Masz 3 lata doświadczenia w sprzedaży usług B2B

  • Umiejętnie i skutecznie docierasz do osób decyzyjnych

  • Docieranie do firm liczących ponad 150 pracowników do dla Ciebie chleb powszedni

  • Sprzedawałeś już usługi klientom zagranicznym

  • Posługujesz się płynnie językiem angielskim (będziesz reprezentować firmę na targach na całym świecie)

Mile widziane

  • Doświadczenie z obszaru lean management

  • Doświadczenie w pracy z usługami IT oraz technologiami

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy w wysokości 12 000 zł netto oraz bardzo wysokie prowizje

  • Narzędzia niezbędne do komfortowego wykonywania pracy – telefon, laptop

  • Pracę stacjonarną w Warszawie

  • Pakiet benefitów do wyboru

  • Możliwość dołączenia do firmy w fazie dużego wzrostu

  • Autonomiczne stanowisko

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

SellWise

Sellwise to firma świadcząca usługi konsultingu w obszarze sprzedaży i marketingu. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, od kilku miesięcy rozwijamy naszą nową linię biznesową, jaką są rekrutacje. Specjalizujemy się w rekrutacji handlowców i szefów sprzedaży, a nasi klienci doceniają nas za kompleksowość i doradczy charakter usługi.

Przewiń do profilu firmy

O projekcie

Naszym klientem jest firma tworząca innowacyjną platformę, która opiekuje potrzeby pracowników średnich i dużych firm. Pozwala na zgłaszanie problemów oraz szybkie naprawianie nieefektywnych procesów. Tworzą narzędzie zwiększające satysfakcję z pracy, a co za tym idzie niesamowitą wartość dodaną u swoich klientów.

Chęć rozwoju firmy oraz wyjście z ofertą poza granice Polski zrodziły potrzebę utworzenia nowego stanowiska i zatrudnienia Business Development Managera.

Szukamy osoby, która weźmie na siebie odpowiedzialność za udoskonalenie procesów sprzedaży oraz potrafi docierać do dużych firm, a w przyszłości obejmie stanowisko Dyrektora Sprzedaży.

Szukamy zaangażowanej, odpowiedzialnej osoby potrafiącej analizować rynek.

Rekrutacja

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, wideo rozmowy kwalifikacyjnej, drugiej rozmowy z elementami Assessment Center. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.