Oferta pracy

No Limit Sp. z o.o.

Business Development Manager – E-commerce

No Limit Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 13 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizacja kompleksowej strategii budowy i rozwoju linii biznesowej E-commerce,

  • Pozyskiwanie, budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami,

  • Sprzedaż oraz negocjacje handlowe,

  • Poszukiwanie i kreowanie indywidualnych rozwiązań trafiających w specyficzne potrzeby Klientów,

  • Analizowanie informacji dotyczących jakości obsługi klienta oraz prowadzenie działań zwiększających zadowolenie Klientów,

  • Badanie i doprecyzowywanie potrzeb Klienta,

  • Merytoryczny wpływ na kształtowanie oferty dla Klientów,

  • Współpraca z innymi liniami biznesowymi w celu poszerzenia oferty do aktywnych Klientów,

  • Budżetowanie i zarządzanie kosztami,

  • Udział w projektach wdrożeniowych.

Nasze wymagania

  • Minimum trzyletnie doświadczenie, poparte sukcesami w zarządzaniu sprzedażą i rozwojem usług E-commerce,

  • Dobra znajomość potrzeb rynku i doświadczenie w sprzedaży cross border,

  • Doświadczenie i umiejętność w prowadzeniu i realizacji projektów sprzedażowych,

  • Umiejętność pracy w zespole w rozproszonej strukturze,

  • Silnie rozwinięte zdolności liderskie,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Silna motywacja oraz orientacja na cele,

  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office, umiejętność pracy z systemami informatycznymi właściwymi dla branży TSL,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowej organizacji, decyzyjność oraz udział w sukcesie biznesowym firmy oraz naszego zespołu,

  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie składające się z podstawa i atrakcyjnego systemu premiowego,

  • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce,

  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe),

  • Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • bony żywieniowe

Od 30 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy