Oferta pracy

Business Development Manager (elektromobilność)

MorAmpO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów i partnerów biznesowych

  • współpraca z zespołem technicznym - wsparcie w przygotowywaniu optymalnych rozwiązań technologicznych dla klientów, w tym identyfikacja i analiza wymagań funkcjonalnych i technicznych

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • identyfikowanie potrzeb rynkowych oraz tworzenie adekwatnych ofert dla klientów

  • ustalanie wizji produktu oraz kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • planowanie i realizacja strategii rozwoju biznesu

  • reprezentowanie firmy na konferencjach i targach

Nasze wymagania

  • doświadczenie w podobnej roli, najlepiej w branży high-tech, a idealnie związanej z elektromobilnością

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację na poziomie biznesowym

  • łatwość w pracy z ludźmi

  • umiejętność skutecznego budowania długofalowych, opartych na zaufaniu relacji z klientami

  • wysokie umiejętności analityczne i umiejętność obiektywnej oceny sytuacji

  • zainteresowanie branżą automotive oraz nowymi technologiami

  • gotowość do częstych podróży służbowych

  • prawo jazdy kat. B

  • ponadprzeciętna samodzielność oraz umiejętność samoorganizacji

  • skrupulatność

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe techniczne, najlepiej elektroniczne lub pokrewne

  • znajomość rynku pojazdów elektrycznych i/lub mikromobilnych

  • doświadczenie w zarządzaniu strategicznym, sprzedaży i/lub marketingu

To oferujemy

  • kontakt z najnowszymi technologiami oraz różnorodność tematyczną projektów realizowanych w firmie

  • możliwość realizowania własnych, innowacyjnych projektów oraz pomysłów

  • dostęp do warsztatu (m.in. frezarka, tokarka, ploter CNC, drukarki 3D)

  • elastyczne godziny pracy

  • współpracę z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą

  • szkolenia wewnętrzne, udział w spotkaniach, seminariach oraz konferencjach

  • bardzo dobre warunki pracy, nowoczesny sprzęt, świeże owoce i pyszną kawę

  • dostęp do dodatkowych świadczeń (Multisport, Medicover)

  • swobodną atmosferę, brak dress code’u, nieformalne relacje

  • mnóstwo ciekawych wyzwań i szans rozwoju

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

MorAmp

MorAmp jest firmą technologiczną, którą tworzą informatycy, elektronicy, projektanci mechaniki oraz badacze nowych technologii. Powstaliśmy jako jedna z części ekosystemu ambitnych przedsięwzięć rozwijanych w ramach spółki RDLabs. Obecnie jesteśmy niezależnym zespołem z bogatym doświadczeniem pozyskanym podczas wykonywania projektów badawczo-rozwojowych. To, czym się zajmujemy na co dzień, to obracanie własnych pomysłów oraz pomysłów naszych klientów w pełni funkcjonalne prototypy oraz zapewnianie ich masowej produkcji na najwyższym poziomie. Dostarczamy na rynek elektronikę, oprogramowanie oraz inne produkty związane z elektromobilnością dopasowując nasze rozwiązania pod konkretne potrzeby klientów lub rynku.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy