Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Development Manager

UNITO sp. z o.o. Sp. k.

5 0006 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna, mailowa oraz bezpośrednia obsługa nowych i stałych klientów,

  • realizacja miesięcznych planów sprzedaży,

  • pozyskiwanie nowych klientów i zawieranie kontraktów handlowych,

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi firmy,

  • terminowość wykonania zadań.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży do klientów biznesowych,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • dobra obsługa komputera w zakresie MS Office,

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i negocjacyjne,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (warunek konieczny),

  • nastawienie na realizację celów.

Mile widziane

  • znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • uczestnictwo w projekcie o zasięgu ogólnoświatowym,

  • kontrakt B2B/umowa o pracę,

  • wynagrodzenie podstawowe zależne od wiedzy i doświadczenia,

  • premię miesięczną oraz roczną, zależną od indywidualnych wyników (bez górnej granicy)

  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy,

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,

  • swobodę w kreowaniu rynków współpracy,

  • przestrzeń do realizacji własnych pomysłów,

  • wyjazdy integracyjne, spotkania firmowe, karta MultiSport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Firma Unito – producent pod marką OEMprotector, rozwiązań akcesoryjnych do profesjonalnych urządzeń elektronicznych, używanych w handlu i logistyce, w związku z rozwojem działalności o nowe rynki zbytu i kanały dystrybucji, poszukuje do zespołu doświadczonej osoby do pracy na stanowisku: Business Development Manager.

Przewiń do profilu firmy