Oferta pracy

Business Development Manager

Axell EmploymentO firmie

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Axell Logistics sp. z o.o., należy do holenderskiego holdingu AXELL Group.

Działalność w Polsce datuje się od 1995 roku. Jesteśmy dostawcą nowoczesnych rozwiązań logistycznych dla wszystkich podmiotów, które chcą powierzyć realizację swoich projektów logistycznych profesjonalnemu operatorowi.

Poszukujemy dynamicznych osób zorientowanych na rozwój

na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Sprzedaż kompleksowych rozwiązań logistycznych (logistyka kontraktowa, FTL, LTL, drobnica krajowa)
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami poprzez oferowanie usług szytych na miarę
  • Przygotowywanie oraz składanie ofert, monitorowanie wyników i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Współpracę z działami operacyjnymi i zapewnienie skutecznego wdrożenia nowych Klientów
  • Bieżące monitorowanie trendów biznesowych w branży

Oczekujemy od Ciebie:

  • 5 – letnie poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży kompleksowych usług logistycznych (magazynowanie i transport)
  • Bardzo dobra znajomość usług "value added service"
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo duża orientacja na klienta, silne nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dyspozycyjność, samodzielność i dobra organizacja
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office - MS Excel
  • Gotowość do podróży służbowych - co najmniej 3 dni w tygodniu
  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • Możliwość realizowania ambitnych celów w szybko rozwijającej się organizacji
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w miłej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Odpowiednie narzędzia pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

Przesyłając CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę Axell Logistics Sp. z o.o. z siedzibą: 62-067 Rakoniewice, ul. Grodziska 50, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell w związku z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy