Logo Pracuj.pl

Business Development Manager - Handlowiec

LINKTIS SP Z O OO firmie

LINKTIS SP Z O O

Czerniakowska 87a

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Badanie rynku i budowanie jakościowych relacji biznesowych w branży TSL.
  • Pozyskiwanie nowych Klientów na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.
  • Prowadzenie spotkań handlowych oraz negocjacji warunków współpracy.
  • Realizacja strategii sprzedażowej zgodnej ze standardami firmy i wysoką jakością obsługi
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Aktywna współpraca z Zespołami operacyjnymi

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku transportowego TSL.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. B2.
  • Bardzo dobra komunikacja i otwartość.
  • Dojrzałość biznesowa.
  • Prawo jazdy kat B.
  • Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • LUDZIE, największa wartość naszej firmy, środowisko ludzi udzielających wsparcia i bawiących się razem, jak nikt inny. Zaprosimy Cię do naszego Oddziału w Warszawie na wdrożenie, poznasz nas lepiej, a samo rozpoczęcie nowych obowiązków było o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze!
  • Możliwość współtworzenia nowego Oddziału firmy, standardów, a przede wszystkim realny rozwój Twojej kariery w logistyce i transporcie,
  • Stabilne zatrudnienie i bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o podstawę i prowizję, gwarantowaną w zależności od wypracowanego budżetu - w końcu pracujemy, by dobrze zarabiać i cieszyć się życiem,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • Nie jesteśmy i nie będziemy „korporacją”, tu wszyscy się znamy i dbamy o dobrą atmosferę,
  • Dodatkowe bonusy za polecenie nowego pracownika – zgarnij extra 3000 PLN netto!

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie do biegów

Linktis to przede wszystkim ludzie, dlatego dbamy o relacje, niekorporacyjną atmosferę, elastyczność i otwartość!

Jesteśmy grupą pasjonatów transportu. Działamy na rynku od 2016 i nieustannie się rozwijamy. Swoim klientom oferujemy kompleksową obsługę z zakresu TSL. Nie ogranicza nas zasięg terytorialny, ani środek transportu - pracujemy globalnie z zakresu transportu drogowego, lotniczego, morskiego i kolejowego.

Hit the ROAD with us!

Business Development Manager - Handlowiec, Czerniakowska 87a, Mokotów, Warszawa