Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Business Development Manager - IT Operations

SII Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
W nawiązaniu do zaleceń związanych z koronawirusem o ograniczeniu spotkań, jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online, za pomocą wideokonferencji.
Business Development Manager - IT OperationsNumer ref.: 201019-J6L34
Twoje zadania:

Centrum Kompetencyjne IT Operations poszukuje mocno zorientowanego biznesowo managera do wsparcia procesu sprzedażowego w obszarach Infrastruktury IT, cyberbezpieczeństwa, platformy ServiceNow oraz usług wsparcia użytkowników IT. Jako BDM będziesz odpowiedzialny za budowanie strategii sprzedażowej oraz rozwój biznesu w ww. obszarach zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym.

Wyzwania przed Tobą:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w obszarze infrastruktury IT, cyberbezpieczeństwa, platformy ServiceNow oraz usług wsparcia użytkowników IT na rynkach zagranicznych i w Polsce
  • Rozwój biznesu w zakresie sprzedaży usług Sii dla średnich i dużych przedsiębiorstw
  • Samodzielna organizacja i prowadzenie procesu sprzedaży usług w obszarze infrastruktury IT, m.in. w zakresie prowadzenia spotkań, przygotowywania ofert, koordynacji umów
  • Rozwijanie oraz utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji z klientami i partnerami
  • Wspieranie rozwoju biznesowego poprzez uczestnictwo w procesie pre-sales oraz udzielanie wsparcia sprzedawcom oddziałowym Sii
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Działanie w zgodzie z misją, głównymi celami oraz kluczowymi wartościami Sii
  • Udział w opracowaniu i implementacji strategii biznesowej IT Operations Competency Center
  • Zaangażowanie w opracowywanie materiałów marketingowych
  • Planowanie i koordynacja aktywności marketingowych we współpracy z działem marketingu i partnerami
Twoje umiejętności:
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w sprzedaży projektów i usług IT
  • Znajomość technologii oraz doświadczenie w sprzedaży usług z obszarów: DevOps, chmury prywatnej (Data Center) i publicznej (Azure, AWS), bezpieczeństwa i sieci LAN
  • Efektywna współpraca z partnerami technologicznymi (np. Microsoft, IBM, DELL, HPE, Cisco)
  • Znajomość procesów ITILv3
  • Mile widziana znajomość platformy ServiceNow
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w przygotowywaniu ofert handlowych oraz w prowadzeniu prezentacji
  • Dynamiczna osobowość cechująca się silną orientacją na rezultaty, zaangażowaniem oraz samodzielnością w działaniu
  • Pasja, „Can do attitude”, naturalna umiejętność nawiązywania dobrych, pozytywnych relacji z ludźmi
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zatrudniając 4 500 specjalistów Sii jest
    liderem w swojej branży
  • Tytuł Great Place to
    Work
    przyznawany
    od 2015 roku
  • Prestiżowe projekty dla polskich i
    międzynarodowych
    klientów
  • Praca w gronie
    najlepszych ekspertów
  • 500 000 PLN rocznie na wsparcie
    pasji pracowników i wolontariatu
  • Job Changer - aplikacja wspierająca zmiany projektów
  • Nowocześnie
    zaprojektowane,
    komfortowe biura
  • Prywatna opieka
    zdrowotna i karta
    Multisport dla Ciebie i rodziny
  • Udział w wielu
    szkoleniach, meetupach
    czy webinarach

Zainteresowała Cię ta oferta?

Ogłoszenie archiwalne