Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Development Manager (IT)

AUTOMADE

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

AUTOMADE

Bagno 2

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój nowego biznesu, aktywne pozyskiwanie klientów z sektora Enterprise

  • Budowanie trwałych, długofalowych relacji z klientami, opartych na partnerstwie i zaufaniu

  • Identyfikacja możliwości optymalizacji procesów i proponowanie kompleksowych rozwiązań, przynoszących wartość klientowi

  • Przygotowanie i prowadzenie angażujących prezentacji, również na szczeblu C-level

  • Realizacja ustalonych celów sprzedażowych

  • Współpraca z inżynierami produktu i wdrożeń w celu zapewnienia atrakcyjności rynkowej produktu oraz szybkiego i skutecznego odpowiadania na potrzeby klientów i rynku

Nasze wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia w sprzedaży B2B dla klientów korporacyjnych w branży IT (systemy informatyczne / usługi IT / consulting biznesowy), popartego udokumentowanymi wynikami

  • Umiejętność analizy procesów biznesowych klienta, definiowania problemów i potrzeb oraz proponowania adekwatnych rozwiązań

  • Umiejętność sprzedaży wartości biznesowej dla klienta, a nie tylko produktu

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów i osiąganie założonych celów

  • Gotowość do podróży służbowych, związanych ze spotkaniami z klientami

  • Pasja do nowoczesnych technologii, atutem będzie znajomość rozwiązań Robotic Proces / Robotic Desktop Automation / Machine Learning

Mile widziane

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na kontakt z klientami zagranicznymi

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus premie

  • Ultraciekawy produkt do sprzedaży na mocno rosnącym rynku automatyzacji procesów biznesowych

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie technologicznej

  • Realny wpływ na rozwój spółki i produktu

  • Partnerskie relacje we współpracy z fajnym Zespołem i Zarządem

  • Kafeteryjny system benefitów

  • Elastyczny czas pracy i biuro w centrum Warszawy (Metro Świętokrzyska)

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa z menedżerem (videokonferencja)

4

Zadanie rekrutacyjne

AUTOMADE

Key Account Manager będzie odpowiadać za sprzedaż rozwiązań IT w zakresie RDA/RPA dla sektora Enterprise, usprawniających procesy biznesowe klienta. Poszukujemy Kandydata z pasją do sprzedaży i nowych technologii.

Przewiń do profilu firmy