Logo Pracuj.pl

Business Development Manager IT

Grupa ProgresO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i efektywne zarządzanie zespołem rozproszonym w ramach realizacji planów i celów biznesowych specjalizacji;
  • Monitorowanie wyników pracy zespołu, bieżąca analiza postępów oraz dbanie o realizację celów oraz budżetu;
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami firmy z branży IT, kompleksowa opieka;
  • Rozwój usługi kontraktingu w ramach specjalizacja IT;
  • Współpraca z zespołem oraz klientem w celu badania zapotrzebowania i przygotowania prognoz rekrutacyjnych oraz tworzenia skutecznych strategii pozyskiwania kandydatów;
  • Podejmowanie inicjatywy i wdrażanie nowych pomysłów;
  • Motywowanie i mentoring członków zespołu, w tym: rozwój kompetencji podległych pracowników;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Grupy Progres na rynku;

Wymagania pracodawcy

  • Możesz pochwalić się min. 2 letnim doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znasz obszar i wyzwania branży IT;
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Umiejętnie wyciągasz wnioski z przeprowadzanych analiz w celu wspierania decyzji biznesowych;
  • Znasz język angielski na poziomie swobodnej komunikacji;
  • Cechuje Cię komunikatywność i umiejętność budowania relacji;
  • Jesteś proaktywny w działaniu;
  • W pracy wykazujesz się samodzielnością w wykonywaniu zadań i dobrą organizacją czasu pracy.

Pracodawca oferuje

  • Stabilność zatrudnienia w firmie, która od 20 lat świadczy kompleksowe usługi w branży HR;
  • Pracę w dynamicznym środowisku z ludźmi z całego świata;
  • Dużą przestrzeń i samodzielność we wdrażaniu nowych pomysłów;
  • Elastyczność dot. formy i warunków zatrudnienia;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy;
  • Możliwość udziału w szkoleniach i rozwijania kompetencji w ramach projektu Progres Akademia;
  • Kafeteryjny system benefitów pozapłacowych (karta sportowa, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie grupowe);
  • Niekorporacyjną kulturę pracy.

Jeśli wiesz, jak motywować innych, posiadasz doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu, lubisz pracować w dynamicznym i międzynarodowym środowisku oraz stawiasz na rozwój

To jesteś osobą, której szukamy!

Grupa Progres to stabilna firma z polskim kapitałem, która od 20 lat świadczy nowoczesne usługi HR dla biznesu.

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych. Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba

o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

NR AGENCJI: 5088

Business Development Manager IT, Wrocław