Oferta pracy

New Business Development Manager

Blue Media S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Business Development Manager w Blue Media to osoba, która poszukuje nowych Partnerów do współpracy, buduje z nimi relacje oraz proponuje i podpowiada rozwiązania, które: zapewnią ich biznesom sprawniejsze rozliczenia online z kontrahentami, wspierają ich działania e-commerce, umożliwiają weryfikację tożsamości, czy zapewniają wysyłanie masowej ilości sms. Chcemy by Business Development Manager budował relacje z Partnerami w oparciu o zaufanie i profesjonalizm. Jest to w naszej organizacji stanowisko eksperckie, bez elementu zarządzania zespołem.

  • pozyskiwanie nowych Partnerów (współpracujemy z naszymi kontrahentami, dlatego tak ich nazywamy) w obszarze usług płatniczych,

  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie bieżącej i potencjalnej współpracy z Partnerami,

  • budowanie pozytywnych relacji z Partnerami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B,

  • mentalność sprzedażowa,

  • umiejętność patrzenia „out of the box”,

  • konsekwencja w dążeniu do realizacji celów,

  • nastawianie na zdobywanie wiedzy,

  • pasja do tego, co robisz.

Mile widziane

  • wiedza z zakresu płatności i e-commerce,

  • biegła znajomość obsługi programów pakietu Office.

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia,

  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • elastyczne godziny pracy,

  • współpracę i udział w unikalnych projektach,

  • nieformalną atmosferę pracy wśród wspierających i lubiących się ludzi,

  • benefity dostosowane do potrzeb pracowników,

  • biuro w atrakcyjnej lokalizacji.

Jesteśmy Blue Media i “jesteśmy Blue”.

Napędza nas potęga morza i ludzkie potrzeby w zakresie wygodnej obsługi codziennych obowiązków związanych z finansami, płatnościami i ubezpieczeniami.

Od kilkunastu lat czerpiemy z doświadczeń, zdobytej wiedzy i tego co podpowiadają nam zachowania naszych użytkowników, by wyprzedzać trendy i dostarczać ludziom to, czego potrzebują, choć sami mogą jeszcze nie zdawać sobie z tego sprawy. Jesteśmy humanistami czerpiącymi z potęgi technologii.

Przewiń do profilu firmy

Co dalej:

  • Zapoznamy się z Twoją aplikacją

  • Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

CZUJESZ, ŻE PŁYNIEMY NA TEJ SAMEJ FALI – APLIKUJ!