Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Business Development Manager

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 06.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA LEONARDO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

    Jesteśmy agencją reklamową obecną na rynku od ponad 15 lat. Łączymy kompetencje agencji interaktywnej, eventowej i wszechstronnego studia graficznego. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice

    ZADANIA

    • Obsługa, budowanie relacji i rozwój współpracy z kluczowymi Klientami agencji
    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Optymalizacja procesów sprzedażowych, wyznaczanie nowych kierunków sprzedaży
    • Przygotowywanie ofert i prezentacji
    • Planowanie i koordynacja pracy zespołu projektowego
    • Nadzór nad realizacją budżetów i harmonogramów

    CZEGO OCZEKUJEMY

    • Co najmniej 3-letnie potwierdzone doświadczenie w pracy w agencji reklamowe
    • Łatwość w budowaniu relacji biznesowych z klientami
    • Umiejętność prowadzenia efektywnej komunikacji z klientami i zespołem wykonawczym
    • Umiejętność zarządzania projektami
    • Umiejętność prowadzenia prezentacji i spotkań biznesowych

    MILE WIDZIANE:

    • Wykształcenie wyższe (jeszcze milej: branżowe)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i w piśmie

    CO OFERUJEMY

    • Umowę o pracę lub B2B (Ty wybierzesz)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w przyjaznym zespole doświadczonych profesjonalistów
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
    • Możliwości rozwoju i awansu oraz współdecydowania o kierunku rozwoju firmy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie do wysyłanego CV treści klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupa Leonardo Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Tychach przy Al. Bielskiej 39 zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.".

    Informujemy, że Administratorem danych jest Grupa Leonardo Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Tychach przy Al. Bielskiej 39. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.