Oferta pracy

Business Development Manager - Kierownik Rozwoju Biznesu

Curtis Health Caps S.A.

Batorowska 52

Wysogotowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi klientami poprzez e-mail, kontakty w mediach społecznościowych oraz na wydarzeniach branżowych

  • Przygotowywanie ofert dla klientów

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy ( m.in. Dział Regulacji, Formulacji, Zakupów, Produkcji, Prawny) w celu koordynowania realizacji zamówień

  • Negocjowanie warunków handlowych i umów z klientami

  • Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe mgr

  • Conajmniej 3 letnie doświadczenie w zakresie pracy z klientami oraz sprzedaży B2B

  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji, Umiejętność prowadzenia rozmów i prezentacji handlowych

  • Łatwość nawiązywania nowych relacji

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

  • Prawo jazdy kat B

Mile widziane

  • Znajomość rynku farmaceutycznego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • możliwość rozwoju kompetencji w branży farmaceutycznej,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę,

  • wsparcie szkoleniowe podczas wdrażania do pracy oraz podczas realizacji codziennych obowiązków,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania swoich obowiązków

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • jesteś kreatywna/y

  • nie boisz się wyzwań i zmian

  • tam gdzie inni widzą problem, Ty widzisz możliwość

TWORZYMY firmę farmaceutyczną zajmującą się produkcją kontraktową wielu różnorodnych preparatów w formie kapsułek miękkich oraz form płynnych o nieustannie dobrej jakości.

Naszym największym zasobem są LUDZIE. Wyjątkowy ZESPÓŁ który tworzymy, pozwala nam osiągać założone cele w atmosferze współpracy.

Przewiń do profilu firmy