Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Business Development Manager

HIREWISE NEGACZ BORAWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

8 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Doświadczony zespół zajmujący się dostarczaniem usług content marketingu i działań PR rozwija się i poszukuje Junior Business Development Managera. Firma zajmuje się budowaniem grupy odbiorców dla swoich klientów i tworzeniem eksperckich treści i contentu.

Na terenie całej Polski poszukujemy osoby na stanowisko Junior Business Development Managera. Jeżeli jesteś osoba komunikatywną, znasz metody prospectingowe oraz potrafisz prowadzić rozmowy sprzedażowe to ta oferta jest dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój biznesu, zarówno poprzez zwiększenie sprzedaży do stałych klientów, jak i zdobywanie nowych firm z branży reklamowej, produkcyjnej oraz drukarni

  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez aktywny prospecting (media społecznościowe, internet, dostępne bazy)

  • Sprzedaż zdalna usług content marketingu i działań PR

  • Podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami

  • Koordynacja prac marketingowych tak aby zwiększyć ilość potencjalnych klientów

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość metod prospecting (cold call, cold mail)

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu dużych firm/korporacji

  • Umiejętność prowadzenia rozmów sprzedażowych na wysokim szczeblu (CEO)

  • Doświadczenie w budowaniu długotrwałej relacji z pozyskanymi klientami

  • Umiejętność sprzedaży zdalnej (telefonicznej, online)

  • Doświadczenie w sprzedaży usług marketingowych, PR lub doświadczenie w zakresie pracy redakcyjnej/dziennikarskiej – warunek konieczny

Pracodawca oferuje

  • Możliwość dołączenia do firmy stawiającej na rozwój

  • Pracę w 100% zdalną

  • Wynagrodzenie w wysokości 8000 – 12 000 zł netto na umowę B2B

  • Narzędzia niezbędne do komfortowego wykonywania pracy (laptop, telefon)

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

  • Abonament medyczny (luxmed)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Rekrutacja

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, 45-minutowej wideo rozmowy kwalifikacyjnej, 90-minutowej rozmowy z elementami Assessment Center, spotkania w siedzibie firmy naszego klienta. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.