Oferta pracy

Business Development Manager

BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o.O firmie

BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o.

Doktora Józefa Babińskiego 29

Kraków

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGERA
Preferowane miejsca pracy: Jankowice k/ Poznania, Kędzierzyn-Koźle, Zgierz, Kraków, Warszawa

CHCEMY POWIERZYĆ TOBIE NASTĘPUJĄCE ZADANIA:

Odpowiedzialność za całość zagadnień związanych z dystrybucją kategorii produktów - tworzywa sztuczne, w szczególności:
  • kreowanie polityki sprzedaży swojej grupy produktów oraz odpowiedzialność za jej realizację,
  • negocjowanie warunków współpracy oraz otrzymy-wanie długofalowych relacji z kontrahentami firmy (dostawcy, producenci, klienci),
  • tworzenie i realizację strategii rozwoju portfolio dostępnych produktów,
  • wdrażanie nowych produktów,
  • poszukiwanie nowych producentów oraz dostawców,
  • nadzór nad stanami magazynowi, planowanie zakupów produktów z Twojego portfolio oraz dbałość o ich dostępność,
  • monitorowanie i analizowanie danych dotyczących segmentu klientów oraz działań konkurencji,
  • dzielenie się swoją wiedzą i oferowanie wsparcia merytorycznego bezpośrednio podlegającemu zespołowi oraz współpracownikom prowadzącym projekty w obszarze Twojej specjalizacji,
  • skuteczne zarządzanie podległym zespołem.

LICZYMY NA ZAINTERESOWANIE OSÓB, KTÓRE:

  • mają wykształcenie wyższe techniczne chemiczne o specjalizacji przetwórstwo tworzyw sztucznych lub pokrewnej,
  • posiadają co najmniej 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mogą pochwalić się udokumentowanymi sukcesami w zakresie rozwoju i sprzedaży produktów z grupy tworzyw sztucznych,
  • mają wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne pozwalające na budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami firmy,
  • są świetnymi negocjatorami,
  • swoją pasją do sprzedaży potrafią zarazić innych,
  • skutecznie motywują i rozwijają swoich podwładnych,
  • cechuje bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność i decyzyjność w działaniu,
  • dobrze współpracują w zespole, w wielokulturowym środowisku międzynarodowej organizacji,
  • sprawnie używają MS Office oraz potrafią efektywnie korzystać z zasobów internetowych,
  • znają język angielski na dobrym poziomie
    (co najmniej na poziomie B2),
  • są gotowe do częstych podróży służbowych,
  • posiadają prawo jazdy kat. B.

DOŁĄCZAJĄC DO NAS:

  • będziesz członkiem zespołu pracującego w przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • wspierającego rozwój biznesu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej,
  • będziemy sprzyjać Twojemu rozwojowi zawodowemu i osobistemu,
  • zaoferujemy Tobie atrakcyjny system wynagrodzeń z pakietem świadczeń dodatkowych,
  • zapewnimy Tobie profesjonalne narzędzia pracy,
  • wraz z rocznym członkostwem w naszym zespole otrzymasz możliwości przystąpienia do finansowanego przez spółkę Pracowniczego Programu Emerytalnego "Brenntag PPE".

ZAPRASZAMY DO PRZESYŁANIA APLIKACJI.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy