Oferta pracy

Business Development Manager

Grupa AilleronO firmie

Grupa Ailleron

al. Jana Pawła II 43a

Kraków

Ailleron jest ekspertem w budowaniu rozwiązań technologicznych. Tworzymy innowacyjne produkty dla największych banków, fin-techów, operatorów komórkowych i międzynarodowych sieci hotelowych. Zatrudniamy ponad 600 specjalistów, a z naszymi technologiami na co dzień docieramy do ponad 150 milionów klientów na 4 kontynentach. Nasze biura znajdują się nie tylko w Europie, ale też w Stanach Zjednoczonych, Singapurze i Australii. W Polsce jesteśmy w 4 miastach, a główna siedziba mieści się w Krakowie, gdzie kreujemy nasze produkty i definiujemy strategie ich rozwoju i promocji. Międzynarodowe środowisko pozwala nam doskonale orientować się w potrzebach zróżnicowanego rynku i już dziś kreować nowoczesne trendy.

Obowiązki na stanowisku:

  • Analiza wymagań klienta na etapie przygotowania oferty – w szczególności rozwiązań IT z obszaru self service dla sektora finansowego,
  • Przygotowanie ofert dla klientów w procesie sprzedażowym,
  • Prezentacja rozwiązań Ailleron SA,
  • Współtworzenie koncepcji nowych systemów i aplikacji,
  • Współpraca z Architektami Oprogramowania przy wypracowaniu najbardziej optymalnych rozwiązań technologicznych dla klienta,
  • Analizy rynkowe,
  • Aktywny udział w rozwoju oferty produktowej firmy.

Poszukiwane kompetencje:

  • Wiedza i doświadczenie z obszaru rozwiązań IT dla sektora finansowego – Fintech (produkty, procesy, segmenty biznesowe)
  • Minimum 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie zajmującej się produkcją oprogramowania,
  • Wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji i nawiązywania relacji,
  • Umiejętności w obszarze: prowadzenia warsztatów z klientem biznesowym w celu zbierania wymagań biznesowych, tworzenia projektów funkcjonalnych dla złożonych systemów IT; koordynowania zagadnień architektonicznych w projektach IT;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  • Pakiet dodatkowych benefitów: karta MultiSport, opieka zdrowotna Allianz, ubezpieczenie na życie, biblioteka
  • Lekcje angielskiego, szkolenia wewnętrzne, Akademia Ailleron, Ailleron Talks, Centra Kompetencji, Hackathony
  • Elastyczne godziny pracy
  • Codziennie świeże owoce i najlepsza kawa!

Co oferujemy
poza ciekawymi projektami?

  • Elastyczne
    zatrudnienie
  • Podnosimy
    kompetencje
  • Zdrowa
    energia
  • Dbamy
    o zdrowie
  • Uczymy
    angielskiego
  • Biblioteka
  • Spotkania
    po pracy
  • Globalne
    Know-How

Oświadczam, że udzielam Ailleron S.A. z siedzibą w Krakowie, KRS: 0000385276 (dalej: „Ailleron”), zgody na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu aplikacyjnych w celach udziału w procesie rekrutacyjnym. Dane przetwarzane będą do dnia odwołania zgody. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędna dla celów rekrutacji. Osobie podającej odnośne dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, do uzyskania ich kopii, do ich poprawiania, usunięcia, przeniesienia, ograniczenia przetwarzania oraz do cofnięcia zgody. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez wysyłając wiadomość na adres:  [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy