Oferta pracy

Business Development Manager

Goldman RecruitmentO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego klienta, europejskiego lidera kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych, poszukujemy Business Development Managera do działu eksportu.
Business Development ManagerNumer ref.: 191920/6686

Opis stanowiska:

  • współpraca z kluczowymi klientami korporacyjnymi - rozwijanie obecnej współpracy oraz budowanie nowych relacji,
  • kontakt i tworzenie relacji z osobami decyzyjnymi na kluczowych stanowiskach w firmach międzynarodowych,
  • współpraca z klientami oraz oddziałami firmy na lokalnych rynkach,
  • negocjacje i ustalanie warunków współpracy z klientami przy wsparciu działu prawnego,
  • współpraca z Project Managerami nad wdrożeniem rozwiązań u klientów.

Wymagania:

  • zorientowanie na klienta,
  • doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu współpracy z klientami korporacyjnymi na szczeblu międzynarodowym,
  • doświadczenie w sprzedaży min. 3 lata,
  • doświadczenie przy sprzedaży zaawansowanych i skomplikowanych usług/rozwiązań/technologii,
  • kreatywność i umiejętność myślenia poza schematami,
  • wiedza na temat rozwiązań IT i nowych technologii.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne warunki pracy - umowa o pracę z wysoką podstawą (uzależnioną od doświadczenia),
  • nowoczesne biuro oraz narzędzia pracy,
  • praca dla lidera w swojej branży,
  • pakiet usług pozapłacowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy