Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Development Manager

BLDG sp. z o.o. sp. k.O firmie

BLDG sp. z o.o. sp. k.

Zabłocie 43A

Kraków

BLDG Doradztwo specjalizuje się w doradztwie gospodarczym i biznesowym dla przedsiębiorstw. Kompleksowo wspieramy naszych klientów w procesie wdrażania nowych produktów i technologii na rynek. Aktywnie wspieramy naszych klientów w prowadzonej przez nich działalności badawczo-rozwojowej, inwestycyjnej i eksportowej.

Korzystając z szerokiej wiedzy technologicznej, ekonomicznej, prawnopodatkowej oraz dzięki doświadczeniu naszych pracowników proponujemy rozwiązania adekwatne do zakresu inwestycji, bezpieczne i opłacalne ekonomicznie. Zaangażowanie i kreatywność pozwala nam proponować rozwiązania nieszablonowe i innowacyjne, często zwiększające pakiet dostępnych możliwości finansowania inwestycji.

Zwiększamy skalę prowadzonej działalności oraz poszerzamy zdolności operacyjne naszej organizacji. Poszukujemy doświadczonego menedżera szukającego nowych wyzwań w obszarze nowych technologii.

Kluczowe obowiązki:

  • Bezpośrednia odpowiedzialność przed zarządem spółki za wyniki sprzedażowe i rozwój nowych usług,
  • Kształtowanie i realizacja strategii marketingowo-sprzedażowej spółki,
  • Realizacja planów sprzedaży oraz osobisty aktywny udział w całym procesie sprzedaży tj. analiza potrzeb klientów, spotkania handlowe, ofertowanie klientów oraz negocjacje umów handlowych,
  • Udział w projektowaniu na rzecz klientów koncepcji nowych produktów/usług, rozwiązań lub nowych zastosowań istniejących technologii, monitorowanie całego procesu od koncepcji do produkcji,
  • Udział w przeprowadzaniu na rzecz klientów, analiz potencjału rynkowego i technologicznego nowych produktów oraz modeli biznesowych,
  • Przygotowywanie opracowań, raportów i analiz dla Zarządu oraz wsparcie przy podejmowaniu decyzji strategicznych dla rozwoju Spółki.

Wymagania:

  • Duże doświadczenie negocjacyjne z klientami z branży B2B,
  • Doświadczenie we współpracy z właścicielami oraz członkami zarządów będzie mile widziane,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Wysokie umiejętności w budowaniu i utrzymywaniu relacji z klientami,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne w co najmniej dwóch obszarach tj. : nowych technologii
    i procesów wytwórczych w przemyśle, elektroniki i informatyki, ekonomii i zarządzania przedsiębiorstwem, analizy finansowej przedsiębiorstw,
  • Umiejętność strategicznego myślenia, umiejętność szybkiego i trafnego określania potrzeb inwestycyjnych klientów,
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego poziom min. B2,
  • wymagany wysoki poziom umiejętności posługiwania się oprogramowaniem MS Office
    w tym zwłaszcza MS Excel, Word, Adobe Acrobat Reader, pakiet biurowy Google.
  • Mile widziana znajomość programów dotacyjnych oraz szczegółowych wytycznych programów perspektywy finansowej UE 2014-2020, w szczególności POIR jak i programu Horyzont 2020.
  • Mile widziana znajomość rynku Seed Capital, Venture Capital oraz doświadczenie we współpracy
    z tymi organizacjami,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług i produktów doradczych, finansowych, prawnych.

Oferujemy:

  • Długą perspektywę współpracy w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B. (dostosowując
    się do potrzeb pracownika, umożliwiamy wybór formy zatrudnienia).
  • Możliwość wykorzystania swoich umiejętności i doświadczenia w realizacji ciekawych projektów
    o zróżnicowanej specjalizacji rynków i technologii.
  • Stanowisko pracy o wysokim poziomie samodzielności i decyzyjności wymagające kreatywnego podejścia do problemów dające możliwość wpływu na rozwój firmy.
  • Atrakcyjne środowisko pracy w młodej firmie ze zgranym zespołem profesjonalistów w wygodnym biurze,
  • Elastyczny grafik pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy.

Zapoznamy się z wszystkimi nadesłanymi dokumentami i skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę BLDG sp. z o o sp.k w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Zapoznamy się z wszystkimi nadesłanymi dokumentami
i skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne