Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Development Manager

Ceesoft Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie i szkolenie nowych partnerów handlowych

  • współpraca i utrzymywanie relacji z dostawcami i partnerami

  • doradztwo i prezentowanie rozwiązań do partnerów i klientów

  • przygotowywanie ofert i sprzedaż oferowanych rozwiązań

  • koordynowanie i raportowanie działań handlowych

  • realizowanie założonych planów sprzedaży

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży rozwiązań IT w sektorze B2B – warunek konieczny

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • wysoka motywacja do rozwijania własnych umiejętności w obszarze sprzedaży

  • wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • dobra organizacja pracy oraz samodzielność

  • ukierunkowanie na cel

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjny system prowizyjny powiązany z osiąganymi wynikami

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • zdobycie kontaktów, wiedzy i doświadczenia z obszaru sieci i bezpieczeństwa IT

  • możliwość awansu w strukturach firmy

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy (telefon, laptop, samochód, oprogramowania)

  • atrakcyjny pakiet socjalny (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, multisport, lekcje języka angielskiego)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • dofinansowanie dojazdów do pracy