Oferta pracy

Business Development Manager

Green CellO firmie

  • Kalwaryjska 33, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Green Cell

Kalwaryjska 33

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie projektów ekspansja marki na rynki zagraniczne oraz budowanie oddziałów - dostrzeganie nowych możliwości rozwoju biznesu na rynkach zagranicznych współtworzenie strategii rozwoju nowych rynków,

  • nadzorowanie procesów uruchamiania nowych spółek na potrzeby nowych rynków oraz rozwoju biznesu (np. uruchamianie magazynu),

  • współpraca przy tworzeni struktur w nowych spółkach (rekrutacja, budowanie zespołów, zarządzanie zespołami na miejscu),

  • koordynowanie procesów rekrutacyjnych na stanowiska Country Managerów na rynkach zagranicznych,

  • ścisła współpraca z CM, zespołami B2B oraz E-Commerce w celu rozwoju sprzedaży w nowych kanałach dystrybucji,

  • ścisła współpraca z działami Sprzedaży, Zakupów, Logistyki, Finansów, IT i Administracji w celu realizacji procesów ekspansji,

  • monitorowanie skutecznego wdrażania działań związanych z rozwojem biznesu,

  • analiza i wdrażanie strategii biznesowej oraz opracowywanie planów ich ulepszenia w celu zapewnienia odpowiedniego wzrostu biznesu,

  • nawiązywanie współpracy z nowymi klientami zagranicznymi (sieci retail, we współpracy z Country Managerami),

  • ścisła współpraca w zakresie tworzenia i rozwoju oferty, zarządzania produktem i marketingu,

  • badania rynku, mapowanie firm, a także inicjowanie i nawiązywanie kontaktów z przedstawicielami C-level,

  • budowanie świadomości marki – analiza i nawiązywanie relacji z agencjami marketingowymi w celu budowania Brand Awareness na rynkach zagranicznych,

  • przeprowadzanie analiz rynkowych,

  • konsolidacja danych z różnych źródeł w formie umożliwiającej podejmowanie strategicznych decyzji.

Nasze wymagania

  • minimum 5 letnie doświadczenie w tworzeniu struktur i zarządzania zespołem na rynkach zagranicznych,

  • doświadczenie w planowaniu koncepcji i strategii nowego projektu biznesowego oraz jego realizacja w miejscu działania spółki,

  • gotowość do pracy w miejscu realizacji projektu (Niemcy, Francja, UK, USA),

  • umiejętności analizy i poszukiwania wiedzy o potencjale rynku i klientach,

  • gotowości do prowadzenia negocjacji z najważniejszymi klientami,

  • współpracy z działami wspierającymi projekt i produkt,

  • doświadczenia w prowadzeniu projektu zgodnie z harmonogramem i budżetem,

  • biegła znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B,

  • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii,

  • realny wpływ na rozwój i ekspansję marki Green Cell,

  • możliwość udziału w zaawansowanych technologicznie projektach i szansę szybkiego wykazania swoich umiejętności,

  • komfortowe warunki pracy,

  • prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie (dofinansowanie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Green Cell

Nasza MISJA to:

Zespół obejmujący prowadzenie na rynku produktów do ładowania i magazynowania energii poprzez dostarczanie Świeżej Energii i niezależności naszym Klientom.

Team that takes the lead in the power storage and charging products by delivering Fresh Energy and independence to our Clients.

Nasza WIZJA to:

Znacząco przyczynić się do rozwoju świata zrównoważonej energii.

To power your sustainable energy world and contribute greatly to circular economy.

Przewiń do profilu firmy