Business Development Manager

EWL S.A

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów HR dla Klientów biznesowych na terenie Twojego województwa.

  • Tworzenie i zarządzanie bazą klientów.

  • Odpowiedzialność za realizację założonych celów sprzedażowych.

  • Aktywne pozyskiwanie nowego biznesu poprzez: research, pierwszy kontakt, przygotowanie oferty, spotkania, negocjacje, podpisanie kontraktu.

  • Budowanie silnych i długoterminowych relacji z Klientami.

  • Zbieranie informacji zwrotnej od Klientów w celu zrozumienia ich perspektywy, mierzenia poziomu satysfakcji i identyfikowania ich potrzeb.

  • Budowanie profesjonalnego wizerunku Firmy poprzez zapewnienie wysokiej jakości obsługi.

  • Rozwój istniejącego biznesu przez szukanie nowych możliwości wzrostu wśród obecnych klientów.

  • Ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań, rozwój własnej wiedzy i umiejętności.

Wymagania pracodawcy

  • Masz doświadczenie w branży HR? Świetnie, dołączysz do zespołu ekspertów!

  • Zajmowałeś/-aś się sprzedażą innych usług i nie znasz naszej branży? Nie martw się, wszystkiego się u nas nauczysz!

  • Podpisujesz się pod naszymi wartościami?

  • Jesteś otwarty/-a i komunikatywny/-a?

  • Zawsze dotrzymujesz obietnic?

  • Nie boisz się działać i podejmować wyzwań?

  • Dążysz do realizacji wyznaczonych celów?

  • Masz prawo jazdy?

  • Twoim dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Pracodawca oferuje

  • Dołączenie do jednego z najbardziej skutecznych działów Sprzedaży usług HR na terenie Polski.

  • Bardzo efektywne struktury rekrutacyjne (>20 tyś zrekrutowanych pracowników rocznie), które umożliwią Ci realizację Twoich kontraktów.

  • Możliwość kształtowania wewnętrznych procesów i dużą autonomię w pracy.

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach działu Sprzedaży lub rozwój w Business Unitach EWL i w obszarze International.

  • Benefity: Prywatna opieka medyczna, karta MultiSport lub platforma kafeteryjna, ubezpieczenie na życie.

  • Budżet szkoleniowy i dofinansowanie do zajęć języka angielskiego.

  • Rynkową podstawę wynagrodzenia, atrakcyjny system premiowy, możliwość korzystania z samochodu służbowego do celów prywatnych.

  • Środowisko pracy oparte na wartościach i otwartości na różnorodność – nasz zespół to ponad 560 osób z różnych krajów (ponad 40% spoza Polski).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

EWL S.A

W 2022 r. ponad 170 milionów ludzi na całym świecie wyjedzie w poszukiwaniu pracy za granicą. Zatrudnienie transgraniczne jest nadal skomplikowane. Chcemy uprościć proces i móc pomóc jeszcze większej liczbie obcokrajowców. Aby to osiągnąć, budujemy platformę cyfrową, która w przejrzysty sposób połączy pracowników i pracodawców z różnych krajów. Do tego potrzebujemy Ciebie i Twoich umiejętności! Razem zmienimy sposób, w jaki odbywa się globalna migracja zarobkowa. Oferujemy długoterminowe partnerstwo i możliwość rozwoju w zwinnym środowisku.

Jesteśmy EWL. W 2021 roku pomogliśmy ponad 20 tysiącom z tych obcokrajowców znaleźć pracę i mieszkanie, zalegalizować pobyt i zaaklimatyzować się w UE. To czynni nas europejskim liderem z szybko bijącym sercem w Polsce.

Dział Sprzedaży EWL to jeden z najskuteczniejszych na polskim rynku zespołów specjalizujących się w sprzedaży profesjonalnych usług HR tj. leasing pracowniczy, outsourcing procesów i funkcji oraz transgraniczne delegowanie pracowników. Doświadczeni eksperci zapewnią Ci wsparcie oraz szkolenia.

Więcej informacji o naszych usługach znajdziesz tutaj: https://ewl.com.pl/

Przewiń do profilu firmy