Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Development Manager

Human Group

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny monitoring rynku pracy, trendów w zatrudnieniu oraz analiza potrzeb biznesowych klientów w obszarze pracy tymczasowej, outsourcingu i rekrutacji

  • Przygotowywanie kalkulacji, ofert i prezentacji zgodnych z polityką firmy oraz dostosowanych do specyfiki projektu

  • Prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych oraz procesowanie umów o świadczenie wybranych usług

  • Pozyskiwanie nowych kontraktów i rozszerzanie współpracy z obecnymi partnerami na terenie całej Polski

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami poprzez profesjonalny kontakt i doradztwo na każdym etapie współpracy

  • Zapewnienie profesjonalnej i terminowej realizacji obsługi operacyjnej projektu pod kątem spełnienia obietnic marki i ustalonych warunków współpracy biznesowej

  • Rozwiązywanie bieżących problemów i proaktywna postawa w zakresie przepływu informacji pomiędzy strukturą handlowo-operacyjną

  • Podejmowanie działań zapewniających ciągłość realizowanych procesów

  • Stały nadzór w zakresie standaryzacji i najlepszych praktyk w obszarze świadczonych usług

  • Utrzymywanie stałych kontaktów oraz prowadzenie regularnych spotkań operacyjnych

  • Odpowiedzialność za realizowanie planów i celów budżetowych

  • Przygotowywanie raportów dla Zarządu

  • Analiza działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Ponad 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w agencji pracy tymczasowej lub firmie outsourcingowej

  • Kompetencje z zakresu aktywnej obsługi klientów oraz realizowaniu planów i działań sprzedażowych

  • Umiejętności negocjacyjne, przedsiębiorczość, orientacja na zadania i realizację budżetu

  • Wytrwałość w dążeniu do realizacji celu i silna motywacja wewnętrzna

  • Umiejętność pracy w dynamicznym zespole, wielu projektach i zmiennych warunkach

  • Doświadczenie w zarządzaniu podległymi pracownikami, umiejętność delegowania zadań, rozliczania oraz motywowania pracowników

  • Znajomość obsługi komputera i narzędzi MS Office

  • Komunikatywne posługiwanie się j. angielskim w mowie i piśmie

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Świetną atmosferę, partnerskie podejście i duże możliwości rozwoju (wspieramy kreatywność i inicjatywy, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych)

  • Pracę w terenie oraz w modelu hybrydowym

  • Benefity zdrowotne i sportowe (dbamy byś był/ła w dobrej formie)

  • Elastyczną formę zatrudnienia (wg. preferencji i możliwości)

  • Samochód służbowy, laptop i telefon (dla komfortu pracy)

  • Wynagrodzenie bazowe zależne od doświadczenia (od 7 000 zł netto/m-ac) oraz atrakcyjne premie wynikowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Human Group

HUMAN GROUP to innowacyjna organizacja, która w Polsce istnieje od 2016 r. (wcześniej od 2012 r. działająca prężnie na rynku zachodnim) i zrzesza 6 wyspecjalizowanych spółek odpowiadających na potrzeby biznesu w zakresie outsourcingu procesów operacyjnych, logistycznych i produkcyjnych a także pracy tymczasowej. Nasze dedykowane linie biznesowe realizują dla klientów projekty rekomendacji specjalistów i managerów oraz wspierają technologicznie firmy dostarczając wyoutsourcowane zespoły projektowe z obszaru IT.

W związku z dynamicznym rozwojem, wprowadzeniem nowego produktu na rynek oraz zwiększeniem portfela usług, poszukujemy do naszego zespołu dynamicznej, zmotywowanej i nastawionej na sukces osoby na stanowisko:

Jeśli chcesz być kluczową częścią rozwijającego się biznesu, ta rola może być dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy