Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Development Manager

BAKOTECH Sp. z o.o.

6 0008 000 brutto / mies.
  • Drukarska 18, Dębniki, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Drukarska 18

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie produktem i kontakty z producentami

  • aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych

  • utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi partnerami

  • przygotowywanie ofert i sprzedaż oferowanych rozwiązań

  • prezentowanie oferowanych rozwiązań do partnerów handlowych

  • doradztwo biznesowe i wsparcie sprzedaży

  • realizowanie założonych planów sprzedaży

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży rozwiązań IT w sektorze B2B – warunek konieczny

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny

  • wysoka motywacja do rozwijania własnych umiejętności w obszarze sprzedaży

  • wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • dobra organizacja pracy oraz samodzielność

  • ukierunkowanie na cel

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • atrakcyjny system prowizyjny powiązany z osiąganymi wynikami

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • zdobycie kontaktów, wiedzy i doświadczenia z obszaru sieci i bezpieczeństwa IT

  • możliwość awansu w strukturach firmy

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy (telefon, laptop, samochód, oprogramowania)

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Bakotech Sp. z o.o. jest dystrybutorem rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa IT i monitorowania sieci, koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości usług dystrybucji w Centralnej i Wschodniej Europie, w szczególności w Polsce.

Przewiń do profilu firmy